,,Twarze przyszłości”


Kolejne osoby, które poprzez swoją działalność mają znaczący wpływ na oblicze Częstochowy dołączyły do projektu ,,Twarze Przyszłości”. Docelowo ma być ich 88.

 
W kolejnej ósemce Twarzy z Częstochowy znaleźli się: malarka Anna Wójcik, muzyk i kompozytor Michał Rorat, aktorka Hanna Zbyryt, prawnik Michał Wysłocki, siatkarka Julia Nowicka, specjalista branży IT Piotr Ptak, animator ZHP Przemysław Kowalski oraz raper Sarius. Wizytówki osób są dostępne na stronie internetowej projektu.
Prezentując sylwetki młodych osób związanych z naszym miastem, oddając im głos, można obserwować Częstochowę jako żywy i nieustannie rozwijający się na różnych poziomach organizm.
Na projekt ,,Twarze przyszłości” złożą się łącznie sylwetki osób między 20. a 40. rokiem życia, które swoją działalnością w znaczący sposób wpływają na oblicze Częstochowy. Są wśród nich twórcy, sportowcy, społecznicy, animatorzy kultury czy osoby aktywne w biznesie. Większość urodziła się w naszym mieście i działa w nim od zawsze; inni przyjechali i osiedlili się tutaj. Są też osoby, które wyjechały, lecz czują się z miastem silnie związane i promują je daleko poza jego granicami.
Przypominamy, że z czasem do wybieranych sukcesywnie przez kapitułę 80 postaci dołączą te, które zaproponują same mieszkanki i mieszkańcy miasta.
Poprzez stronę internetową projektu – www.twarze.czestochowa.pl – każdy będzie mógł zgłosić swoje kandydatury, spośród których zostanie wybranych 8 osobowości. Pełne grono liczyć więc będzie 88 osób – ta liczba ma symbolicznie przypominać o jubileuszu ośmiu stuleci, które upłynęły od pierwszej pisanej wzmianki o Częstochowie.
Podziel się:

1 komentarz

  • wallaceanthony pisze:

    Hejka wszystkim! Fascynuje mnie, jak “Twarze przyszłości” nieustannie pchają granice tego, co możliwe w naszych dziedzinach. Zgadzam się, że kluczem do sukcesu jest nieustanne doskonalenie się i bycie na bieżąco z najlepszymi praktykami w naszej branży. W kontekście programowania, szczególnie interesujące jest podejście OOP, które jest tak fundamentalne dla nowoczesnego rozwoju oprogramowania. Programowanie obiektowe z jego zasadami, zaletami, a także wadami, stanowi podstawę wielu złożonych systemów, które używamy codziennie. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj: https://goit.global/pl/articles/czym-jest-programowanie-obiektowe-zasady-zalety-i-wady/ . Naprawdę warto zrozumieć te koncepcje, aby móc tworzyć lepsze i bardziej niezawodne oprogramowanie. Co sądzicie o wpływie OOP na przyszłość naszych branż?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *