Fundacja ze Znakiem Jakości


27 października 2021r. z udziałem Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz Sekretarza Stanu Wiceministra Rodziny i Polityki Społecznej Stanisława Szweda odbyła się ogólnopolska uroczystość wręczenia nagród w IV edycji konkursu „Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021”. Fundacja Oczami Brata Z Częstochowy została laureatem konkursu w dwóch kategoriach:  Debiut roku – za prowadzenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Częstochowie – III miejsce oraz Najlepszy pracodawca – jako podmiot certyfikowany – wyróżnienie.

Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021 organizowany był w ramach projektu pn. System certyfikacji znakami jakości dla podmiotów ekonomii społecznej i jednostek samorządu terytorialnego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w partnerstwie przez: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej – lidera partnerstwa; Bank Gospodarstwa Krajowego – partnera; Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw – partnera.
Celem Konkursu o przyznanie certyfikatu „Znak Jakości” było wyróżnienie tych podmiotów, które z powodzeniem łączą działalność ekonomiczną ze społecznym zaangażowaniem. Przyznane Certyfikaty przyczyniać się będą do budowy marki konkretnych podmiotów oraz całego sektora ekonomii społecznej.
-Przyznane wyróżnienie jest dla naszej organizacji wielkim sukcesem, motywacją i co najważniejsze, zobowiązaniem do dalszego działania na rzecz osób z niepełnosprawnością. To dla nich realizujemy misję fundacji, i jak głosi myśl przewodnia naszej organizacji, staramy się patrzeć na świat oczami osób z niepełnosprawnością. W imieniu własnym i Zarządu Fundacji Oczami Brata, pragnę gorąco podziękować za Państwa zaangażowanie, wsparcie i codzienną pracę na wspólny sukces, którym aktualnie możemy się cieszyć – komentuje prezes Fundacji Paweł Bilski.
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *