Warsztaty dla dzieci z Ukrainy oraz wycieczka na wystawę LEGO. CUS w Kłobucku zaprasza na “Bezpieczną przystań”


W sobotę 20 lipca oraz w środę 24 lipca Centrum Usług Społecznych w Kłobucku organizuje wydarzenie pod nazwą “Bezpieczna przystań”. Obejmuje on warsztaty dla dzieci z Ukrainy i Polski w Kłobucku oraz wycieczkę na wystawę LEGO w Gliwicach.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat, zarówno z Polski jak i Ukrainy, na event pod nazwą Bezpieczna Przystań, który odbędzie się w siedzibie Kłobuckiego Centrum Usług Społecznych (ul. Sportowa 14, Kłobuck) 20 sierpnia w godzinach 15:30-18:30. W ramach spotkania dzieci będą miały możliwość odbycia m.in. nauki poprzez zabawę z klockami Lego, a także szereg innych atrakcji. Wstęp wolny. Zapisy na event pod numerem telefonu: 606 479 071. Z kolei 24 sierpnia organizowana jest wycieczka do Gliwic na wystawę klocków Lego. Zapisy dzieci na wycieczkę mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Kłobucku.

Organizatorem wydarzenia pod patronatem Burmistrza Gminy Kłobuck oraz wycieczki jest Fundacja Przylądek Kreatywności, Fundacja Polki Mogą Wszystko oraz Tzu Chi Fundation.

źródło: Urząd Miejski w Kłobucku

MS

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *