Rewelacyjny musical w Częstochowie: ,,Skrzypek na dachu”


Już można nabywać bilety na niezwykły spektakl muzyczny ,,Skrzypek na dachu”, który odbędzie się w Częstochowie 22 października 2023 roku w Klubie ,,Politechnik”.

 

Rewelacyjny zespół Teatru z Czeskiego Cieszyna – Scena Polska na swój jubileusz 70-lecia istnienia wystawił prawdziwe cudo – musical na oryginalnej nowojorskiej licencji Skrzypek Na Dachu. Ponad 30 aktorów na scenie, śpiew, układy choreograficzne i baletowe na żywo.

Jak dotąd niewiele polskich teatrów dramatycznych zmierzyło się z tą legendarną produkcją. Zwykle zaporę stanowią wysokie koszty wystawienia i konieczność zapewnienia ponad 30-osobowej obsady aktorów perfekcyjnie śpiewających i tańczących.

Skrzypka Na Dachu wystawiono po raz pierwszy w 1964r. W Nowym Jorku. Obsypany licznymi nagrodami został uznany najlepszym musicalem na Brodway’u. Jednak eksplozję światowej popularności spowodowała słynna filmowa wersja z Chaimem Topolem w roli Tewiego – Mleczarza. Z pewnością porównanie filmu i naszego spektaklu jest nieuniknione. Gwarantujemy jednak, że zaskoczy Państwa rozmach i dynamika realizacji scenicznej oraz perfekcyjne aktorstwo.

Temat „Skrzypka” okazuje się dzisiaj na nowo aktualny. Mówi o sile tradycji, miłości, rodzinie i potrzebie tolerancji oraz szacunku do drugiego człowieka.

Realizacja Teatru z Czeskiego Cieszyna rozśmiesza, jednocześnie chwyta za serce. Wzruszają słynne piosenki „Tradycja”, „Gdybym Był Bogaty”, „Pieśń Szabasowa”, „Anatewka” i wiele innych. Publiczność ukradkiem ociera łzy i nuci z wykonawcami znane wszystkim melodie.

A zatem czekamy na Państwa i życzymy miłej zabawy.

 

Bilety już do nabycia na:

KUP BILET: https://bil.et/qr1ew/

 

Podziel się:

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *