Przyjeżdża “czerwona latarnia” ze Spały


Siatkarze Exact Systems Norwid w środę, 26.stycznia br. rozegrają swój 20.mecz w Tauron 1.Lidze i powalczą o 8.zwycięstwo w sezonie. Częstochowianie podejmują ostatni w tabeli Tauron 1.Ligi SMS PZPS Spała. Początek spotkania o godzinie 18:00 w Hali Sportowej IX LO im.Cypriana Kamila Norwida przy ulicy Jasnogórskiej 8.

Siatkarze Exact Systems Norwida Częstochowa w 19.dotychczas rozegranych spotkaniach wygrali 7.razy. Aby poprawić swój bilans zwycięstw częstochowianie powinni wykorzystać w środę okazję i zwyciężyć z ostatnim w tabeli Tauron 1.Ligi SMS-em PZPS Spała. Siatkarze trenera Piotra Gruszki są po porażce z wiceliderem MKS-em Będzin, a przed nimi w sobotę wyjazd do Bielska-Białej na mecz z liderem BBTS-em.

Exact Systems Norwid zajmuje 12.miejsce w tabeli, ale ma wciąć teoretyczne szanse na walkę o czołową ósemkę. Do 10. AZS AGH Kraków częstochowianie tracą 5 punktów, a do 8. Legii Warszawa 10 punktów. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało do rozegrania 11.meczów.

Środowy mecz Exact Systems Norwid z SMS PZPS Spała odbędzie się w hali przy ul. Jasnogórskiej. Początek o godzinie 18:00.

Bilety na pojedynek drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa z SMS-em PZPS Spała można nabywać za pośrednictwem platformy e-bilet.pl oraz na godzinę przed meczem w hali Norwida. Cena biletu ulgowego to 5 zł, a normalnego 10 zł. Podczas spotkań w Hali przy ulicy Jasnogórskiej 8 obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa podczas pandemii COVID-19.

Są to:

  • obowiązkowy pomiar temperatury przy wejściu na Halę
  • Obowiązkowa dezynfekcja rąk
  • Przy wejściu okazanie biletu wstępu, okazanie unijnego certyfikatu lub negatywny wynik testu lub zaświadczenie o powrocie do zdrowia po odbyciu COVID-19
  • Nieokazanie wyżej wymienionych dokumentów będzie jednoznacznie wiązało się z rezygnacją z uczestnictwa meczu
  • Obowiązkowe noszenie maseczek w Hali Sportowej
  • Na trybunach każdy kibic zajmuje co drugie miejsce! 

Kadra SMS PZPS Spała na rundę zasadniczą sezonu 2021/2022 w Tauron 1.Lidze:

Atakujący: Przemysław Peryt, Kacper Ratajewski.

Libero: Maksym Kędzierski, Kuba Hawryluk

Przyjmujący: Kamil Szymendera, Jakub Olszewski, Piotr Śliwka, Igor Zawadzki, Jakub Kaliszuk

Rozgrywający: Kajetan Kubicki, Kacper Pakos, Sergiusz Serafin, Mateusz Szpernalowski

Środkowy: Jakub Majchrzak, Mateusz Kufka, Mateusz Nowak, Jakub Gaweł

 

Sztab szkoleniowy:

I Trener: Michał Bąkiewicz

II Trener: Sebastian Pawlik

 

 

Foto: Exact Systems Norwid

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *