Trwa konkurs na „NAJŁADNIEJ UKWIECONY BALKON”


Mogą w nim wziąć udział mieszkanki i mieszkańcy budynków wielorodzinnych, którzy mają balkony lub loggie obsadzone ciekawie zaaranżowaną zielenią.  Termin zgłoszeń upływa 22 sierpnia.

Ideą konkursu na „Najładniej ukwiecony balkon 2021” jest chęć nagrodzenia najciekawszych  rozwiązań w zakresie aranżacji balkonów/loggi z wykorzystaniem zieleni, kwiatów i innych naturalnych elementów dekoracyjnych. Adresowany jest do właścicielek i właścicieli ozdobionych wyłącznie żywą zielenią balkonów/loggi w budynkach wielorodzinnych na terenie miasta.
Aby wziąć udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10 x 15 lub w wersji elektronicznej) złożyć je osobiście w Urzędzie Miasta Częstochowy – Biurze Obsługi Interesanta w budynku przy ul. Waszyngtona 5 lub przesłać: na skrzynkę mailową kps@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS – BALKON”).
Kartę zgłoszenia można pobrać poniżej lub sprzed Odwachu koło Ratusza (czyli sprzed siedziby Wydziału Kultury, Promocji i Sportu w godzinach jego pracy, od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 15.30) oraz w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Waszyngtona 5.
Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne: 700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł (brutto) za II miejsce i 400 zł (brutto) za III. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 sierpnia. W kolejnym etapie – od 23 do 26 sierpnia – oceni je komisja konkursowa. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas 29. Dni Częstochowy.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się w załączniku.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *