Gazeta Częstochowska LIVE : RKS Raków Częstochowa – KS Ruch Chorzów

Witamy bardzo serdecznie ze Stadionu przy Limanowskiego 83, gdzie już od godziny 12:30 początek spotkania 26.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy w którym Raków Częstochowa będzie podejmował chorzowski Ruch.

‘Na ławce rezerwowych w drużynie gości dwóch zawodników związanych z Rakowem Częstochowa – Wiktor Długosz i Tomasz Foszmańczyk. Natomiast w drużynie gospodarzy na ławce rezerwowych powracający po kontuzji – Ivi Lopez.

‘ Obydwie drużyny już na boisku. Za chwilę początek spotkania

1’ Gramy! // Raków – Ruch 0:0

14′ Ależ piękne uderzenie w samo okienko Stipicy – wynik otwiera Crnac! // Raków – Ruch Chorzów 1:0

16′ Obok bramki Stipicy uderzał Nowak! // Raków – Ruch 1:0

28′ Okres lepszej gry gości, którzy częściej utrzymują się przy piłce // Raków – Ruch Chorzów 1:0

31′ Nad bramką Kovacevicia uderzał Vlkanova // Raków – Ruch 1:0

39′ 1.zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzi Kozak w miejsce Stępińskiego // Raków – Ruch Chorzów 1:0

45′ Arbiter główny Pan Damian Sylwestrzak z Wrocławia do regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania dolicza co najmniej jedną minutę // Raków – Ruch Chorzów 1:0

45+1′ Koniec pierwszej części spotkania.

‘ Kolejne ligowe spotkanie drużyna Rakowa Częstochowa rozegra w piątek, 5.kwietnia br. O godzinie 20:30 częstochowianie zmierzą się na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Ten mecz odbędzie się na Stadionie Radomiaka Radom przy ulicy Struga 63. Pierwszym trenerem Radomiaka Radom jest wieloletni asystent Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa, Maciej Kędziorek.

46′ 1.zmiana w drużynie Rakowa, na boisko wchodzi Cebula, który zmienia Yeboha // Raków – Ruch Chorzów 1:0

46′ Początek drugiej części spotkania // Raków – Ruch Chorzów 1:0

46′ Strzelał Crnac ale prosto w plecy obrońcy “Niebieskich” // Raków – Ruch Chorzów 1:0

53′  Faulowany Crnac i mamy rzut wolny w obrębie pola karnego gości // Raków – Ruch Chorzów 1:0

55′ Nad bramką Stipicy uderzał Nowak // Raków – Ruch Chorzów 1:0

58′ Nad bramką Kovacevicia uderzał Kozak // Raków – Ruch Chorzów 1:0

60′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzą Szczepan i Bartolewski a zmieniają Vlkanovę i Wójtowicza // Raków – Ruch Chorzów 1:0

63′ 1.zmiana w drużynie Rakowa, z boiska Nowak a na plac gry wchodzi Zwoliński // Raków – Ruch Chorzów 1:0

65’ Obok bramki Stipicy uderzał Zwoliński  // Raków – Ruch Chorzów 1:0

‘ W spotkaniu 25.Kolejki drugiej ligi, Skra Częstochowa przegrała na wyjeździe z Radunią Stężyca, 2:3. Obydwa gole dla częstochowian zdobył Przemysław Sajdak.

78′ Gola zdobywają goście, ale na spalonym znajdował się strzelec bramki, Szczepan // Raków – Ruch Chorzów 1:0

80′ Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy, na boisko wchodzą Otieno i Barath, którzy zmieniają Koczergina i Carlosa // Raków – Ruch Chorzów 1:0

82′ Żółtą kartką napomniany Bartolewski // Raków – Ruch Chorzów 1:0

85′ Zmiana w drużynie Rakowa, na boisko wchodzi Ivi Lopez, który zmienia Crnaca! // Raków – Ruch Chorzów 1:0

85′ Podwójna zmiana w drużynie gości, z boiska zeszli Sikora i Dadok a w ich miejsce pojawili się Długosz i Moneta // Raków – Ruch Chorzów 1:0

90′ Żółtą kartką napomniany Szymański // Raków – Ruch Chorzów 1:0

90′ Doliczony czas gry, cztery minuty // Raków – Ruch Chorzów 1:0

90+3′ Żółtą kartką napomniany Letniowski // Raków – Ruch Chorzów 1:0

90+4′  Goście zdobywają gola! Dośrodkowanie w pole karne i Kovacevicia pokonuje Moneta! // Raków – Ruch 1:1