Dzieci z Poraja świętowały w Jastrzębiu


15 czerwca br. Gmina Poraj opublikowała informację, że 1 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Jastrzębiu odbył się Gminny Dzień Dziecka zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju przy współpracy z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami, firmami i szkołami.

 

Całość przedsięwzięcia została podzielona na dwie części. Pierwszą – dla szkół – już relacjonowaliśmy. Część popołudniowa była przeznaczona dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objęła wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak. Impreza została dofinansowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dzieci mogły nacieszyć się dmuchańcami, a następnie wyciszyć się w strefie bajek, albo wykorzystać energię podczas konkursów sportowych. Radości, śmiechu, wyśmienitej zabawy było co niemiara. Wiadomo, że radość dziecka ma wartość nieocenioną. Nieco starsze przedszkolaki rywalizowały w zawodach sportowych prowadzonych przez przedstawicieli sklepu DECATHLON z Poczesnej.

Źródło: Gmina Poraj

Foto: GP

DG

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *