ZAGINĄŁ 26-LETNI BARTOSZ TEPER Z CZĘSTOCHOWY


Komisariat VI Policji w Częstochowie prowadzi poszukiwania za zaginionym 26-letnim Bartoszem Teper. Mężczyzna w dniu 27 kwietnia 2023 roku w godzinach popołudniowych wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Mężczyzna w dniu 27 kwietnia 2023 roku w godzinach popołudniowych po kłótni z matką, wyszedł z miejca zamieszkania i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionego: wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne. Ubrany był w granatową bluzę z napisem reebok, spodnie typu joggery koloru granatowego, kurtka sportowa koloru czarno- szarego z kapturem, obuwie sportowe koloru biało- czarnego z napisem nike.

Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *