W Częstochowie otwarto Carrefoura. To pierwszy sklep tej sieci w mieście


W środę 24 sierpnia przy ul. Drogowców 43 w Częstochowie otwarto hipermarket Carrefour. Sklep jest pierwszym tej sieci, jaki powstał w naszym mieście.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała m.in. dyrektor nowego hipermarketu, Sylwia Małecka-Rożnowska, która przy okazji powiedziała nam, jak doszło do tego, że sklep powstał właśnie w Częstochowie.

– Lokalizacja po dawnym Tesco była bardzo dogodna – wyjaśniła dyrektor Sylwia Małecka-Rożnowska. – Doprowadzenie do kupna tego obiektu zajęło nam trochę czasu, niemniej jest to bardzo dobre miejsce, które niegdyś świetnie funkcjonowało, w związku z czym, po wielu analizach, zdecydowaliśmy się otworzyć tutaj sklep. Pierwsze plany projektowe sklepu robione były już rok temu, natomiast pełną parą ruszyliśmy 1 czerwca. Wtedy też ja, jako dyrektor oraz dział HR zaczęliśmy zatrudniać ludzi na obiekt, ponadto tworzyły się wszystkie działy i zamawiany był towar, tak, by móc otworzyć sklep w sierpniu.

Po otwarciu zapytaliśmy kilku klientów o pierwsze wrażenia na temat sklepu.

– Mało zabawek – stwierdziła jedna z klientek. – Jest za to przejrzyście, regały są odpowiednio od siebie oddalone, a dzięki temu, że wszystko jest podpisane, nie ma problemu ze znalezieniem interesującego nas produktu.

– Póki co chodzę i oglądam, żeby sprawdzić, jak to wszystko się prezentuje – powiedział klient. – Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jest ładnie i przyjemnie, aczkolwiek przy otwarciu jest bardzo tłoczno – aż ciężko się poruszyć! Niektórych towarów nie widzę, ale myślę, że tak samo wygląda to w innych sklepach.

Jak zapewnia biuro prasowe Carrefour Polska, nowy hipermarket w Częstochowie jest najnowocześniejszym hipermarketem w mieście oraz pierwszym w Polsce sklepem Carrefour, który na otwarcie zaoferuje klientom możliwość zrobienia zakupów tradycyjnych i internetowych. Na powierzchni 5000 m2 zaoferuje mieszkańcom miasta blisko 30.000 produktów, czyli 10 razy więcej niż klasyczny sklep dyskontowy. Oprócz oferty handlowej, nowy sklep ma także wyróżniać szereg unikalnych w skali kraju rozwiązań handlowych oraz nowoczesnych usług ułatwiających zakupy. Carrefour zapowiada szereg atrakcji z okazji uroczystego otwarcia, w tym atrakcyjne rabaty na artykuły pierwszej potrzeby.

MS

 

Podziel się:

1 komentarz

  • A gdzie jest przystanek MPK pod galerią między parkingiem brak informacji autobus blokuje drogę przejazdu gratulacje dojdzie do wypadku .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *