PRZEGLĄD GMIN /KŁOMNICE / Koncert Noworoczny


6 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach odbył się tradycyjny Koncert Noworoczny. W tym roku pod hasłem  „Brzmienie nowego roku”.

Koncert rozpoczęła „Mała Orkiestra”. Młodzi muzycy wykonali między innymi utwory: Handclap, Accindely, Avengers. Następnie na scenie pojawiła się Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kłomnice, która przygotowała repertuar z filmów i musicali z takich ekranizacji jak:   Gwiezdne Wojny, Gladiator, Alladyn czy Jak wytresowana smoka.
Nie obyło się również bez niespodzianek. Utworem Oregon zadebiutował w roli dyrygenta Antoni Sosnowski, na co dzień trębacz oraz uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie. Nie zabrakło również utworów z towarzystwem wokalu. Orkiestra wraz z Dorotą Stanisz, perkusistką Orkiestry, wykonała wspólnie kolędę Gorę Gwiazda, a następnie z utalentowaną Justyną Wawrzkiewicz – utwór Rockin’ around the christmas tree/Jingle bell rock. Obie orkiestry zagrały pod batutą Aleksandry Stępień.
Pieczę przygotowawczą nad koncertem sprawowali instruktorzy z GOK, którzy na co dzień kształcą muzyków: Aleksandra Stępień, Witek Trzepizur, Patryk Ćwikliński, @Krystian Pawłowski, Tomek Gawron, Marcin Gała oraz Łukasz Stanisz. A nad całością czuwała niezastąpiona Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach Katarzyna Jagoda Sosnowska
Zdjęcia : Anna Wilk-Musiał Fotografia
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *