“LATO POD ŻAGLAMI”


Jak co roku, w każdym tygodniu nadchodzących wakacji 2021, w Parku Wypoczynkowym „Lisiniec” planowane są zajęcia żeglarskie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

 W ramach zbiorczej akcji pod nazwą “LATO POD ŻAGLAMI”, która stała się już marką znaną w całej Polsce i otrzymała nagrodę BŁĘKITNY SPINAKER dla najlepszej imprezy śródlądowej, przyznawanej przez Polski Związek Żeglarski prowadzone są zajęcia w trzech programach.
Programy “Lato w Mieście” i “Żagle to mój jedyny nałóg” współfinansowane przez Urząd Miasta Częstochowy to zajęcia rekreacyjno-sportowe mające na celu zaznajomienie dzieci z żeglarstwem, naukę bezpiecznego korzystania ze sprzętu wodnego i bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz dużo dobrej zabawy.
Program “POLSAILING” to program ukierunkowany na zapoznanie dzieci z żeglarstwem i pokazanie możliwości uprawiania żeglarstwa sportowego prowadzony na zlecenie Polskiego Związku Żeglarskiego.
Akcja “LATO POD ŻAGLAMI” prowadzona jest wspólnie przez Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie i UKS “MORKA” Częstochowa.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *