Łukasz Usowicz na dłużej z Exacts Systems Norwidem Częstochowa!


Działacze i sztab szkoleniowy występującego w Tauron 1.Lidze, KS Exact Systems Norwid już myślą o kształcie zespołu na następny sezon. Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z częstochowskim klubem jest środkowy Łukasz Usowicz.

czwartek, 11.lutego brExact Systems Norwid poinformował, że porozumiał się z 24-letnim  Łukaszem Usowiczemprzedłużył kontraktkolejny rok. Usowicz to drugi siatkarz, który podpisał nową umowę z klubem z ul. Jasnogórskiej. Pierwszym był kapitan i rozgrywający zespołu Tomasz Kowalski, który związał się nowym kontraktem na na dwa lata.

Co roku okres transferów przyspiesza, co powoduje, że i my wsiadamy do tego pociągu – mówi w rozmowie z Markiem OsuchowskimBiura Prasowego klubu na klubowej stronie (www) ksnorwidczestochowa.pl Lesław Walaszczyk, członek zarządu KS Exact Systems Norwid Częstochowa. – Pierwszym wagonikiem są zawodnicy, których mamy u siebie, rozmawiamy z nimi jakie mają plany na kolejne sezony, czy są zadowoleni ze współpracy z klubem, czy chcą grać z nami. I jak co roku jest grupa osób z różnymi koncepcjami na swoje życie zawodowe i prywatne, co niewątpliwie w życiu sportowca jest powiązane. Tym samym w pierwszym wagoniku znalazł się Tomek Kowalski, Łukasz Usowicz i zawodnicy mający kontrakty czynne na następny sezon. Chcemy do końca lutego znać zawodników, którzy niestety spowodują lukę w naszym zespole na kolejny sezon, abyśmy rozpoczęli poszukiwania następców.

Źródło: Informacja prasowa 

Foto: Marek Osuchowski

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.