Za nami pierwsza edycja “Świąt na Rakowie”!


W niedzielę, 11.grudnia br. w godzinach 10:00- 14:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim “Raków” odbyła się po raz pierwszy akcja pod nazwą “Święta na Rakowie”. To był z pewnością wspaniały czas dla tych wszystkich, którzy zdecydowali się wybrać na obiekty przy Limanowskiego 83.

Tego dnia można było  zajrzeć do pomieszczeń budynku klubowegoktóre na co dzień nie są dostępne dla zwykłego kibica Rakowa Częstochowa. Była niepowtarzalna okazja zwiedzić pokój sztabu szkoleniowego Rakoa, szatnię pierwszej drużyny, salę konferencyjną na której odbywają się konferencje prasowe z udziałem m.in trenera Rakowa Częstochowa, Marka Papszuna.

Wszyscy zainteresowani mogli również zwiedzić w towarzystwie klubowych przewodników m.in halę sportową w budynku klubowym na której…odbywają się przedmeczowe i pomeczowe odprawy! 

Wszyscy chętni i odważni mogli zasiąść na fotelu, na którym zasiada sam trener „Czerwono – niebieskich” podczas spotkań z przedstawicielami mediów. Była również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. 

Do tego wszystkim towarzyszył świąteczny klimat, odbyło się wspólne ubieranie choinki w towarzystwie Świętego Mikołaja i klubowej maskotki…Rycerza Medalika!

Dla dzieci był przygotowany również  kącik plastyczny, gdzie odbyło się między innymi malowanie twarzy oraz modelowanie balonów. Wszyscy kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wszystkimi trofeami, jakie Raków Częstochowa wywalczył w kończącym się 2022 roku.

Dla wszystkich dostępna była również strefa gastronomiczna. Czynny był też Raków FanStore, a dodatkowo pojawiło się stoisko z gadżetami klubu dla wszystkich kibiców, którzy chcieli zaopatrzyć się w świąteczne prezenty w czerwono-niebieskich barwach. 

Podczas tych czterech godzin spędzonych na obiektach Rakowa Częstochowa wszystkim towarzyszył świąteczny klimat w postaci największych, świątecznych przebojów, które można było usłyszeć z głośników usytuowanych na balkonie budynku klubowego!

Autor: Przemysław Pindor

Foto: Przemysław Pindor 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *