Ewa Powroźnik – Fotografem Roku 2021


Jurajski Fotoklub w Częstochowie ogłosił wyniki swego dorocznego konkursu na Fotografa Roku. Za rok 2021 ten zaszczytny tytuł przypadł Ewie Powroźnik, wszechstronnej częstochowskiej artystce, prezes Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków imienia Jerzego Dudy-Gracza.

 

Tytuł Fotograf Roku Fotoklub przyznaje co roku. Ewa Powroźnik po raz drugi otrzymała to wyróżnienie, czym ugruntowała swoją pozycję artystyczną. Pierwszy raz tytuł uzyskała w 2019 roku.

Ewa Powroźnik już czwartą kadencję (jedenaście lat) z sukcesem pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Plastyków imienia Jerzego Dudy-Gracza. Członkiem tej organizacji jest znacznie dłużej. Maluje, a od kilku lat zajęła się fotografowaniem. Także z sukcesem. Zadziwia niezwykłym zmysłem plastycznym i artystycznymi interpretacjami.

– Fotografowanie to moja, po malarstwie, następna pasja, która cieszy i sprawia mi przyjemność. Traktuję ją amatorsko, a I Nagroda „Fotograf Roku 2021” Częstochowskiego Jurajskiego Fotoklubu jest dla mnie bardzo ważna, że moje „pstryki” mogą też się podobać. Tym bardziej cieszy, że jest to już następna I Nagroda – – komentuje Ewa Powroźnik.

Gratulujemy!

fot. FB Ewy Powroźnik

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *