Marek Papszun parafował nową umowę z Rakowem Częstochowa!


Trener Marek Papszun zaakceptował propozycję nowego kontraktu. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2022/2023. 47-letni szkoleniowiec w Rakowie Częstochowa pracuje od 18.kwietnia 2016 roku!

Przez ostatnie lata klub rozwijał się w szybkim tempie. Cieszę się, że będę mógł kontynuować swoją misję i walczyć o to, by ta tendencja się utrzymała –  powiedział Trener Marek Papszun na oficjalnej stronie Rakowa CzęstochowaRaków wiele dla mnie znaczy i wierzę, że najlepsze dopiero przed nami. Chciałbym podziękować za zaufanie władzom klubu. Wraz ze sztabem i zespołem zrobimy wszystko, by wspinać się na coraz wyższy poziom i dawać radość kibicom w Częstochowie.

Marek Papszun rozpoczął pracę w Rakowie 18.kwietnia 2016 roku. W 2017 roku częstochowianie świętowali mistrzostwo II ligi, a w 2019 roku wywalczyli awans do PKO Bank Polski Ekstraklasy. Minione rozgrywki zakończyli triumfem w Pucharze Polski oraz wicemistrzostwem kraju, a obecne zainaugurowali zwycięstwem w Superpucharze Polski. W bieżącym sezonie drużyna zadebiutowała w europejskich pucharach, dochodząc do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA. Podczas pracy w Rakowie Marek Papszun otrzymał także nagrody indywidualne, między innymi tytuł Trenera Sezonu 2020/2021 na gali PKO Bank Polski Ekstraklasy.

To dla nas wszystkich bardzo szczególny momentpodkreślił właściciel Rakowa Częstochowa, Michał ŚwierczewskiDziś potwierdziło się, że warto budować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Byliśmy zdeterminowani, by trener kontynuował pracę w klubie. Cieszę się z podpisania nowej umowy z Markiem Papszunem, bo wszyscy wiemy, jak ważny przed nami czas.

Źródło: Raków Częstochowa 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *