MIEJSKIE LOKALE DO WYNAJĘCIA


Miasto ogłosiło przetarg na wynajem 33 lokali użytkowych w różnych lokalizacjach i ze zróżnicowanymi stawkami czynszu. Oferty można składać do 7 października.

Możliwe jest wynajęcie lokali przy alei Najświętszej Maryi Panny (3 lokale), alei Pokoju (2), a także ulicach: Bardowskiego (3), Piłsudskiego (3), Warszawskiej (3),  Bienia (2), Nowowiejskiego (2), Waszyngtona (2), Zaciszańskiej (2), Cmentarnej, Kosmicznej, Kuncewiczowej, Limanowskiego, Rydla, Wilsona, Wirażowej i Żareckiej.

Na liście znalazły się także dwa lokale użytkowe przeznaczone na prowadzenie działalności gospodarczej z wyłączeniem handlu artykułami spożywczymi i monopolowymi. Znajdują się one przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej i alei Pokoju.

Powierzchnia lokali waha się od 10,5 m2 (ul. Bienia 14) do 276 m2 (aleja Pokoju 8), a minimalne stawki czynszu za metr mieszczą się w przedziale od 7 zł (ul. Rydla) do 50 zł (aleja NMP 46).

Oferty można składać do 7 października, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 (stanowisko A1 i A2).
Otwarcie ofert odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00.

Wykaz wszystkich lokali, warunki przetargu, wzory oferty i umowy najmu są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *