Projektujesz i urządzasz ogród? Ten sklep ogrodniczy w Częstochowie warto odwiedzić!


Planowanie ogrodu, również tego malutkiego na balkonie lub tarasie, to czasem wielkie wyzwanie. Chcemy zaproponować Ci wizytę w sklepie ogrodniczym w Częstochowie, który dostarczy Ci wszystkiego, co potrzebne do uprawy roślin, a dodatkowo zainspiruje do stworzenia wygodnego kącika wypoczynkowego.

 

Najdłużej otwarty sklep ogrodniczy w Częstochowie 

Długie godziny otwarcia sklepów to zbawienie dla tych, którzy zaczynają pracę wcześnie rano, po południu odbierają dzieci z przedszkoli i szkół, aby wreszcie w godzinach wieczornych móc na spokojnie pojechać na zakupy. Pod tym kątem oba sklepy OBI w Częstochowie wypadają niezwykle korzystnie, bo zamykają się dopiero o 21, a otwierają o 7 rano.

Zarówno OBI na Kisielewskiego, jak i na Okulickiego może pochwalić się bogatym asortymentem. W obu marketach kupisz wszystko, co potrzebne do uprawy roślin w ogrodzie, a także na balkonie i tarasie. Sklep oferuje zarówno drzewa owocowe, krzewy iglaste, byliny, jak i całe mnóstwo odmian kwiatów doniczkowych.

Sprawdź OBI w Częstochowie na ulicy Okulickiego >>  

OBI w Częstochowie oferuje wszystkie niezbędne narzędzia – od szpadli po kosiarki. Nie braknie w nim również różnego rodzaju podłoży, nawozów i środków ochrony roślin. Słowem – wszystko, czego potrzebujesz, kupisz w jednym miejscu, oszczędzając na tym mnóstwo czasu. Jedną z zalet robienia zakupów w sieci marketów są konkurencyjne ceny względem mniejszych specjalistycznych sklepów.

Bogaty wybór artykułów ogrodniczych i długie godziny otwarcia to jeszcze nie wszystko, co może zachęcać do wizyty.

OBI – coś więcej niż sklep ogrodniczy w Częstochowie 

 

Sieć sklepów budowlanych i ogrodniczych OBI oferuje wszystko, co potrzebne do urządzenia ogrodu, balkonu i tarasu – nie tylko rośliny, podłoża i akcesoria. Jakkolwiek wymarzysz sobie przydomową przestrzeń, zrealizujesz to marzenie bez żadnego problemu, a za to z dużym wsparciem pracowników.

Zacznijmy od tego, że w OBI zamówisz ogrodzenie działki, kostkę brukową czy oświetlenie solarne do ogrodu. Jeśli dysponujesz balkonem lub tarasem, sklep oferuje różne rodzaje podłóg, mebli ogrodowych, grilli i osłon przeciwsłonecznych.

A może bliżej masz do OBI na Kisielewskiego >>> 

Ciekawą opcją oferowaną przez sklep, jest skorzystanie z usług projektanta ogrodu, a także usług doradców w każdym ze sklepów. Jeśli nie wiesz, jak zaaranżować kącik wypoczynkowy, który będzie dokładnie w takim stylu, jaki Ci się od dawna podoba, możesz zwrócić się po pomoc do eksperta, z pewnością coś doradzi.

Usługi OBI – nowy wymiar obsługi klienta

OBI w Częstochowie świadczy szereg usług, które sprawiają, że możesz poczuć się otoczony fachową opieką. Pracownicy sklepu dowiozą większe zakupy lub zarezerwują dla Ciebie produkt, abyś w dogodnym dla siebie czasie mógł go odebrać. Wystarczy jeden telefon lub działanie na głównej stronie OBI.

OBI pomaga w znalezieniu wykonawców, którzy zajmują się montażem produktów ogrodowych. Co mogą dla Ciebie zrobić?

  • zbudują ogrodzenie,
  • położą deskę tarasową,
  • zmontują architekturę ogrodową (altany, domki narzędziowe, place zabaw),
  • zamontują system nawadniania ogrodu.

Jak widzisz, dział ogrodniczy marketu budowlanego OBI znacząco różni się od innych sklepów specjalistycznych w Częstochowie, oferując szeroki asortyment, opiekę zarówno przed, jak i po zakupie.

 

Źródła wszystkich zdjęć zamieszczonych w artykule to Adobe Stock

Materiał Partnera

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *