POLICJA PILNUJE I OSTRZEGA


W Częstochowie i powiecie częstochowskim w Częstochowie aktualnie jest 100 osób zakażonych koronawirusem, 4 osoby zmarły. Pod nadzorem KMP jest 930 osób przebywających na kwarantannie (dane na 21 kwietnia 2020 roku).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne obostrzenia związane z epidemią koronawirusa nakładają na policję dodatkowe, ważne zadania. Wśród nich jest regularne sprawdzanie sposobu realizowania kwarantanny przez osoby objęte urzędową, sanepidowską izolacją oraz osoby, które powróciły z zagranicy. Do tego dochodzi codzienne patrolowanie całego miasta i powiatu.
W Częstochowie i powiecie częstochowskim w Częstochowie aktualnie jest 100 osób zakażonych koronawirusem, 4 osoby zmarły. Pod nadzorem KMP jest 930 osób przebywających na kwarantannie (dane na 21 kwietnia 2020 roku). – Codziennie policjanci legitymują około 300 osób, z tego ponad 100 zostaje pouczonych, a 10 otrzymuje mandaty. Do dzisiaj nałożono 14 kar sanepidowskich. Przypomnijmy, że wynosi ona od 5 do 30 tys. zł – mówi komendant częstochowskiej Policji, insp. Dariusz Atłasik.
UG

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *