„PreZero Grand Prix” w Gdańsku. Dwa mecze za Norwidem


W Gdańsku, na tamtejszym „Stadionie Letnim”, rozgrywany jest turniej w siatkówce plażowej „PreZero Grand Prix”. Występują w nim młodzi gracze klubów, które będą uczestniczyć w zmaganiach Plus Ligi w sezonie 2023/2024. Nie mogło zatem zabraknąć reprezentantów częstochowskiego Norwida.

W Gdańsku, na „Stadionie Letnim”, w turniej siatkówki plażowej „PreZero Grand Prix” występują reprezentanci częstochowskiego Norwida.

Resovia lepsza w pierwszym starciu

„Granatowo-Błękitni” mają już za sobą dwa spotkania grupy C. Najpierw rywalizowali z Asseco Resovią Rzeszów, a miało to miejsce w czwartek (17 sierpnia). Częstochowianie pierwszego seta przegrali wyraźnie 13:25. W drugim starali się postawić wyżej poprzeczkę swoim przeciwnikom, lecz ostatecznie i tak musieli uznać wyższość rzeszowian (21:25).

Asseco Resovia RzeszówNorwid Częstochowa 2:0 (25:13, 25:21)

Zespół z Suwałk również za mocny

Dzień później podopieczni Radosława Panasa mierzyli się z Malow Ślepsk Suwałki. W tej potyczce górą byli zawodnicy z Podlasia. Siatkarze Norwida ulegli rywalom odpowiednio 10:25, a także 13:25. W sobotę (19 sierpnia) udział w tej imprezie Norwid zakończy meczem z Indykpol AZS-em Olsztyn. Początek o godzinie 9.00.

Norwid CzęstochowaŚlepsk Malow Suwałki 0:2 (10:25, 13:25)

Norbert Giżyński

Foto. Artur Kucharski

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *