Mikołajkowy prezent od rodziców i nauczycieli dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie


We wtorek 6 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Jaskrowie odbyło się niecodzienne przedstawienie teatralne. Na “scenie” przedstawiono bajkę “Kopciuszek”, a w aktorów wcielili się rodzice i pracownicy szkoły.

Nad całością przedsięwzięcia czuwały nauczycielki przedszkola: Edyta Sieradzka i Iwona Lech, które przygotowały również scenariusz i reżyserię widowiska. W postacie bajkowe wcielili się nauczyciele i pracownicy szkoły: Agata Nowak, Robert Knysak, Adrian Kowalczyk, Karolina Weżgowiec-Kozłowska, Iwona Sieradzka, Katarzyna Kalota, Dominika Benduch-Rumin, Leszek Ciupis oraz rodzice: Malwina Szymczyk, Katarzyna Muś, Magdalena Kowalczyk, Dominik Rumin, Klaudyna Rogala, Krzysztof Adamik, Edyta Adamik, Arkadiusz Mendak, Adrian Szymczyk, Elżbieta Górnicz, Monika Oberska, Kamila Suchecka i Sandra Tomzik. W przygotowanie bajki zaangażowali się też uczniowie: Denis Rumin, Anna Sieradzka i Maja Nazar.

Po spektaklu dzieci odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoją grupą, który rozdał prezenty (w mikołajkowe postacie wcielili się goście z Ośrodka Rehabilitacyjno-Readaptacyjny dla Osób Uzależnionych “Betania”, przybyli w tym dniu do szkoły w Jaskrowie).

źródło: Urząd Gminy Mstów

MS

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *