PRZEGLĄD GMIN – POWIAT KŁOBUCKI / GMINA KRZEPICE / Złote Gody w Krzepicach


8 listopada 2023 r. jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziły pary z Gminy Krzepice, które zawarły związek małżeński w 1973 roku.

 

Podczas uroczystości, wręczone zostały „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznane przez Prezydenta RP. Ceremonii udekorowania Szanownych Jubilatów dokonał: Burmistrz Krystian Kotynia przy udziale Kierownika USC Małgorzaty Krzemińskiej, Wiceburmistrza Mirosława Łukasika, Przewodniczącego Rady Miejskiej Mateusza Kluby, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Romana Kudelskiego oraz Sekretarza Gminy Zbigniewa Sosina.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo: Halina i Tadeusz Balowie, Marianna i Henryk Bułowie, Maria i Stanisław Ceglarzowie, Anna i Ryszard Chęcińscy, Krystyna i Bogdan Gajdowie, Teresa i Stanisław Garncarkowie, Eleonora i Zygmunt Klubowie, Krystyna i Czesław Kubaccy, Krystyna i Stanisław Kucharscy, Zdzisława i Kazimierz Kucharczykowie, Krystyna i Zdzisław Kurczyńscy, Irena i Jakub Kwaśni, Barbara i Zbigniew Macochowie, Halina i Władysław Mońkowie, Wanda i Witold Pawłowscy, Zofia i Stanisław Piecuchowie, Grażyna i Daniel Rozikowie, Elżbieta i Lech Sękiewiczowie, Marianna i Jan Sławutowie, Stanisława i Andrzej Steckiewiczowie, Teresa i Henryk Ślusarczykowie,  Romana i Jerzy Telegowie

 

Wszystkim Szanownym Jubilatom „Gazeta Częstochowska” składa najlepsze życzenia i gratulacje.

UG

Fot. www.krzepice.pl

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *