Szukamy fachowców, dajemy pracę


TAURON Dystrybucja aktywnie poszukuje pracowników w różnych obszarach i na różne stanowiska. Tylko w lipcu spółka prowadziła 73 procesy rekrutacyjne z miejscem pracy na całym swoim terenie działania, tj. w woj. Śląskim, Małopolskim, Dolnośląskim i Opolskim. Pracowników szukamy poprzez stronę https://www.tauron-dystrybucja.pl/oferty-pracy, a od niedawna również poprzez portal LinkedIn.

 

LinkedIn jest międzynarodowym serwisem, specjalizującym się w obszarach zawodowo biznesowych, wykorzystywanym do poszerzania swoich kontaktów zawodowych, zdobywania wiedzy oraz do rekrutacji i poszukiwania pracy. Portal cieszy się największym zaufaniem wśród wszystkich social mediów na świecie.

5 czerwca br. na założonym profilu firmowym TAURON Dystrybucji na portalu LinkedIn pojawił się pierwszy post spółki.  LinkedIn to pierwszy kanał społecznościowy uruchomiony przez Operatora Sieci Dystrybucyjnej w Grupie TAURON. W ciągu pierwszego miesiąca, przygotowane przez firmę treści zostały wyświetlone przez użytkowników ponad 16 tys. razy.

Dla nas jest to miejsce na publikację ciekawych informacji dotyczących obszaru dystrybucji energii, pokazanie naszych projektów i innowacji oraz prezentację potrzeb zatrudnieniowych. Robimy to pod wspólnym hasłem: „Dołącz do nas ze swoją energią”, co pokazuje, że szukamy ludzi aktywnych, otwartych i zainteresowanych pracą w energetyce zawodowej – mówi Ewa Groń rzecznik prasowy TAURON Dystrybucja.

Często na profilu publikowane są też aktualności z Oddziałów spółki oraz informacje o możliwych praktykach i stażach. Profil ma stworzyć społeczność osób zainteresowanych energetyką, wśród której będą nowi pracownicy firmy.

Najchętniej oglądane i czytane treści na portalu jak dotychczas, to informacja o inwestycjach w sieci elektroenergetyczne oraz post i wideo „Co widzi elektromonter na miejscu awarii. Kolejne, to informacja o Targach pracy w Częstochowie i nowym archiwum dokumentacji w Tarnowie. Jak widać wszystkie najpopularniejsze tematy dotyczą podstawowego obszaru działania OSD i dają ogólną informację o tym, czym się zajmuje i jak wygląda praca w spółce dystrybucyjnej.

 

Po pierwszym miesiącu aktywności profil TAURON Dystrybucji obserwuje ponad 1 000 osób. Z profili użytkowników wynika, że są to najczęściej osoby zatrudnione w obszarach operacji biznesowych, technologii informatycznych, rozwoju przedsiębiorstw oraz inżynierii.

 

Geograficznie osoby, które są zainteresowane treściami na profilu TAURON Dystrybucji, to najczęściej osoby z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Częstochowy. W zdecydowanej większości są to użytkownicy, którzy mogą odpowiedzieć na nasze zapotrzebowanie i związać swoją ścieżkę zawodową z TAURON Dystrybucją, bez zmiany swojego miejsca zamieszkania – komentuje Ewa Groń.

 

 

 

Co zrobić, aby dołączyć do społeczności LinkedIn i śledzić posty na profilu TAURON Dystrybucji ?

 

  • Załóż konto na LinkedIn
  • Zaobserwuj, a jeśli jesteś pracownikiem to oznacz TAURON Dystrybucję jako swojego pracodawcę, link do naszego profilu: https://www.linkedin.com/company/tauron-dystrybucja/
  • Komentuj nasze publikacje, polub nasze posty
  • Udostępniaj publikacje i wysyłaj do innych użytkowników
  • Buduj swoją społeczność, zapraszając znajomych
  • Zgłaszaj nam tematy, o których warto pisać, przesyłaj energetyczne ciekawostki
  • Buduj swoją markę osobistą z TAURON Dystrybucją !

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *