Przedświąteczny koncert


W zupełniej nowej odsłonie akcji „Mikołaj z ulicy Krakowskiej” Fundacja Chrześcijańska „Adullam” zaprasza na koncert fortepianowy, w mocno świątecznym akompaniamencie. Muzykowi Januszowi Sołtysikowi towarzyszyć będzie występ dzieci ze świetlicy „Życie poza szkołą”, a zebranym gościom zostanie zaprezentowana Instrukcja obsługi DOBRA.

 

„Mikołaj z ulicy Krakowskiej” to akcja charytatywna, w której prezenty do tej pory otrzymało 6550 dzieci. Od 15 lat dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, pracowników Fundacji „Adullam”, darczyńców, sektora ngo i instytucji miejskich wspieramy, edukujemy i okazujemy miłość tym, którzy są na nią najwrażliwsi.

„Inauguracja akcji koncertem fortepianowym to dla nas coś nowego, ale tak jest że co roku zmieniamy trochę formułę promocyjną. W zeszłym roku po raz pierwszy Mikołaj odbył się w „Chatce Mikołaja” w naszej siedzibie przy ulicy Krakowskiej 34. W tym roku, dzięki temu ze otrzymaliśmy od darczyńcy fortepian, chcemy na miesiąc przed wprowadzić już ten wyjątkowy nastrój” – podkreśla Elżbieta Ferenc prezes Fundacji Chrześcijańskiej „Adullam”.

Drugą nowością jest woreczek „Dzielę się…”, który będzie dołączony do tradycyjnej paczki ze słodyczami. Wynika to z faktu, że wiele dzieci po otrzymaniu tej paczki odruchowo dzieliło się z najbliższymi. Drobny gest przekazywania dobra, okazał się idealnym podsumowaniem edukacyjnego waloru akcji. Dzieci otrzymają, jak co roku, upominek prezentowy. Tym razem szczególnie w przypadku dzieci z niepełnosprawnością będzie dostosowany do preferencji i potrzeb rozwojowych.

Koncert odbędzie się 5 listopada o godzinie 17.00 w siedzibie Fundacji przy ulicy Krakowskiej 34. Szczegóły tegorocznej akcji na profilu facebookowym oraz w wydarzeniu.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *