LEKKA ATLETYKA. Wyniki 46. Crossu Mysłowickiego

24 lutego, pomimo minusowej temperatur jaka towarzyszyła uczestnikom 46. Crossu Mysłowickiego na starcie w poszczególnych biegach stanęło ponad 200 biegaczy.

W tym gronie wystartowało 7 zawodników CKS Budowlani Częstochowa. Troje z nich stanęło na podium. Natalia Kowalska w kategorii młodziczek na dystansie 1000 m dobiegła do mety na 3 pozycji. Podobnie jak młodzik Michał Piątek na dystansie 2000 m. W tym samym biegu Jakub Szymczak był 6, Marek Chruściel 10, a Cyprian Ligorowski 13. Na podium stanął również Jakub Mrożek w kategorii juniorów młodszych na dystansie 3000 m. 5 miejsce wśród juniorów na 4000 m wywalczył Grzegorz Karaś. Były to zawody ogólnopolskie. Już za tydzień biegacze spotkają się ponownie w Mysłowicach, gdzie walczyć będą o medale Mistrzostw Województwa, natomiast 17.03 w Żaganiu odbędą się Mistrzostwa Polski.