Minister Czarnek w Częstochowie


2 marca 2023 roku miała miejsce Konferencja Dyrektorów Szkół Katolickich na Jasnej Górze. Gościem honorowym był minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. W Konferencji uczestniczyli częstochowscy radni Praw i Sprawiedliwości – Katarzyna Jastrzębska, Monika Pohorecka i Piotr Wrona oraz Prezes Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

 – Spotkanie było również okazją do zabrania głosu w sprawie niedawnego kompromitującego apelu częstochowskich radnych SLD-KO-WdC w sprawie niefinansowania lekcji religii. Wyraziliśmy także nasze poparcie dla dyrektorów, katechetów oraz uczniów – powiedział Piotr Wrona.
Podziel się:

3 komentarzy

  • Karolina pisze:

    Ratujmy edukację, częstochowskie lewactwo chce zepchnąć religie do podziemia a dzieciom zrobić wodę z mózgu pseudo tęczowymi wartościami.

    Odpowiedz
  • Panie Profesorze jest Pan bardzo odważnym człowiekiem i do tego odważnym.Widziałem Pana kilka razy w telewizji i stwierdzam że,nie daje sobie Pan w kaszę dmuchać.Musi Pan p.Ministrze rozprawić się z Broniarzem.Ja na Niego mówię Broniarz-betoniarz.Tak trzymać p.Ministrze.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *