Ruszyła rekrutacja do projektu “Aktywni niepełnosprawni w Częstochowie”!


Wszystkie osoby z niepełnosprawnością zamieszkujące teren miasta Częstochowa oraz ich rodzice i opiekunowie mogą wziąć udział w innowacyjnym projekcie realizowanym przez Gminę Miasto Częstochowa oraz Fundację Oczami Brata. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie są zaproszeni na otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 04.04.2017 r. o godz. 10.00, w Hali Sportowej Częstochowa, ul. Żużlowa 4, 42-202 Częstochowa.

Projekt zakłada kompleksowe formy usług społeczno-zawodowych na bazie indywidualnej ścieżki wsparcia dla 30 osób z niepełnosprawnością i 20 osób z otoczenia osób z niepełnosprawnością z możliwością skorzystania z Rodzinnego Domu Pomocy, Akademii Życia, rehabilitacji społecznej, wsparcia psychologa, wsparcia coacha. Działania projektu skierowane zostaną na usamodzielnienie się, rozwój i podniesienia kwalifikacji zawodowych co najmniej, zmotywowanie do poszukiwania pracy i w konsekwencji podjęcia zatrudnienia.
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat spotkania jak i projektu, prosimy o kontakt z Pauliną Ziembacz, nr tel.: 533-527-368.

UG

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *