5 URODZINY KLUBU 555 – PRZEŁOMOWEGO PROJEKTU FRYDERYKA KARZEŁKA


Dzisiaj, 21 lipca 2023 roku, w wielu miastach Polski i nie tylko, odbędzie się wyjątkowy happening. O godz. 17:55 klubowicze Klubu 555 zbiorą się także w Częstochowie na Placu Biegańskiego, aby poprzez specjalny happening świętować 5-te urodziny wyjątkowego projektu, którego autorem jest Fryderyk Karzełek. Od pięciu lat Fryderyk Karzełek bez ani jednego dnia przerwy (!) o godz. 5:55 prowadzi transmisje na żywo, które zmieniają życie widzów. Co będzie się działo 21 lipca w całym kraju?

 

 

1812 dni, 4 000 klubowiczów każdego dnia, ponad 9 000 000 uczestników na żywo i ponad 200 000 000 wyświetleń przez 5 lat! Wyzwanie jakie podjął Fryderyk Karzełek, czyi live’y na Facebooku, które miały trwać miesiąc, zmieniły się dzięki widzom w stały punkt jego dnia, którego nie odpuszcza nawet gdy jest w podróży na Kilimandżaro, czy pieszej wędrówki do Santiago de Compostela. Dzięki temu projekt stał się fenomenem nie tylko na skalę krajową ale i światową. Jaki jest sekret takiej wytrwałości? Jak można nie odpuścić sobie porannego wstawania choćby raz przez 5 lat? Tego właśnie można dowiedzieć się dołączając do Klubu 555, gdzie Fryderyk Karzełek dzieli się wieloma swoimi sposobami na stworzenie z życia arcydzieła.

Fryderyk Karzełek to prawdziwy fenomen. Dla niego wiek to tylko liczba. Im jest starszy, tym więcej marzeń na swojej bucket list odhacza. Skok ze spadochronem, zdobycie Kilimandżaro, podróż do Maroko to tylko trzy rzeczy z tego roku. Fryderyk zaraża klubowiczów swoją pasją do życia ale i mądrej pracy. Jest przedsiębiorcą, pisarzem, szkoleniowcem, podróżnikiem i mam wrażenie, że energii na to wszystko ma coraz więcej! Cieszę się, że już 21 lipca z tysiącami osób w Polsce i poza krajem świętować będziemy 5-te urodziny Klubu 555 i że na co dzień pracując z Fryderykiem na własne oczy widzę, jak zmienia życie ludzi na lepsze – mówi Magdalena Balcerzak.

Happening w miastach w całej Polsce

– 21 lipca m in. w Częstochowie, Krakowie, Szczecinie, Lublinie, Katowicach, Trójmieście, Białymstoku, Toruniu, Rzeszowie, Radomiu, Bydgoszczy ale także w Berlinie i Brukseli miejsce będzie miało wyjątkowe dla mnie wydarzenie, bowiem spotkają się w każdym z tych miast na żywo moi klubowicze i przygotują dla mieszkańców mały pokaz z liczbami 555 w roli głównej. Wyjątkowo transmisja będzie ze wszystkich miast, więc czeka nas duże przedsięwzięcie. Aby też zobaczyło nas więcej osób, całość zadzieje się o godz. 17:55, czyli 5:55 PM. Ciągle nie mogę uwierzyć, że to już 5 lat moich codziennych spotkań z widzami, a ile jeszcze przede mną? Wczesne wstawanie jest domeną wielu ludzi sukcesu np. Oprah Winfrey, Billa Gates’a, czy Boba Igera. Dla mnie też stało się głównym nawykiem, a poranki wykorzystuję na budowanie wymarzonego życia. Uwierzcie, że czas przed śniadaniem, może być kluczem do spełnienia marzeń, co udowadniam każdego dnia – mówi Fryderyk Karzełek, mentor, trener rozwoju osobistego i autor Klubu 555.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/160117636969477

 

Opinie Klubowiczów:

Moj Klubu555 na żywo po raz pierwszy 11 maja 2020. I tak jest do dzisiaj. Moje życie odmieniło się o 180 stopni. Dzięki Fryderyk, że jesteś, dziękuję całej społeczności ludzi elitarnych! – Joanna D.

Co mi dało bycie w klubie 555? Nie przesadzę, jeśli powiem: Nowe życie. Jestem na klubie codziennie. Za wszystko dziękuję i oczywiście, że będę 21 lipca. – Wioletta M.

Witaj Fryderyk. Tak naprawdę to już kilka dobrych lat jak natrafiłem na CIEBIE. Od tego czasu wiele się zmieniło na lepsze. Do klubu zawitałem oficjalnie od 03.12.2022 i wszystko wskazuje na to, że jestem uzależniony od tego miejsca i bardzo się cieszę. Z całych sił będę chciał też udzielać się w klubie 555.de. Póki co mam dużo obowiązków i zostałem tatą po raz drugi. Poza tym prowadzę swoją działalność na rynku w Monachium. Tu mieszkam od 13 lat podobnie jak TY kiedyś. Widzimy i słyszymy się o 5:55 – Dariusz K.

Ja Tobie Fryderyku powiedziałam wczoraj w Warszawie i powiem jeszcze raz: w 2019 roku uratowałeś mi życie i dziękuję, że jesteś, a trafiłam na Ciebie przez totalny przypadek. Także jest to prawda: zmieniasz, uczysz, inspirujesz, dajesz kopa, motywujesz. Życzę Ci samych najlepszości i robię dzięki Tobie z mojego życia Arcydzieło, bo mam tylko jedno i chcę żeby było wyjątkowe! – Beata K.

 

 

Fryderyk Karzełek: ekspert, mentor i doświadczony szkoleniowiec z dziedziny rozwoju osobistego. Pomysłodawca i założyciel firmy Heksagon Group oraz twórca koncepcji sprzedaży naturalnej. Od 2018 roku prowadzi Klub 555 – codziennie o godzinie 5:55 spotyka się na żywo z tysiącami osób, aby wspierać ich w budowaniu dobrych nawyków i wzmacnianiu samodyscypliny. Jest autorem wielu książek, takich jak: „Problemy są dobre”, „Sprzedaż naturalna” czy „Obudź się!”, która stanowi autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego. Jest również autorem Heksagonu Szczęścia – koncepcji, która zakłada, że źródłem szczęścia i satysfakcji w życiu jest zachowanie równowagi w sześciu najważniejszych obszarach życia. Jako doświadczony przedsiębiorca, prowadzi liczne szkolenia, zarówno z zakresu rozwoju osobistego, biznesu, jak i sprzedaży.

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *