Zwycięska seria Norwida


Po niezbyt optymistycznym początku rozgrywek ligowych Exact Systmes Norwid Częstochowa zaskakuje kibiców częstochowskiej siatkówki. Podopieczni trenera Leszka Hudziaka mogą poszczycić się wspaniałą serią 7 wygranych z rzędu ( sześć w spotkaniach ligowych i  jedna w Pucharze Polski). Częstochowianie niesieni szczęśliwą serią znaleźli się na 4. miejscu ligowej tabeli, a do lidera brakuje im zaledwie 4 punktów.

 

Podtrzymać dobrą passę

Ostatnie wyniki, które osiągamy pokazują, że nasza praca na treningach przynosi efekty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przełożyliśmy tą pracę na boisko i zostaliśmy nagrodzeni serią 7 zwycięstw, którą dalej będziemy chcieli utrzymać zarówno w Pucharze Polski, jak i w meczu ligowym z KPS Siedlce. W imieniu całej drużyny chciałbym zaprosić naszych kibiców  na sobotni mecz. Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne i bardzo za nie dziękujemy – mówi Rafał Sobański kapitan błękitno-granatowych.

Częstochowianie już 10. grudnia o godzinie 17.00  zawalczą o ósme zwycięstwo z rzędu. Błękitno-granatowi podejmą w Hali Sportowej Częstochowa zespół KPS Siedlce, który po 12 rozegranych kolejkach plasuje się na 7. miejscu tabeli. Zarząd i zawodnicy Norwida liczą na wspaniałą atmosferę podczas meczu i z radością zapraszają wszystkich sympatyków częstochowskiej siatkówki do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Zapewniają także, że na obecnych na meczu kibiców czeka moc atrakcji — stoiska z przekąskami, kącik dla dzieci przygotowany przez Fundację Bystrzak, dmuchany zamek oraz konkursy z nagrodami.

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *