Exact Systems Norwid Częstochowa przeprowadza się na Żużlową!


Siatkarze pierwszoligowego zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa dotychczas rozgrywali domowe mecze ligowe na własnej hali przy ulicy Jasnogórskiej 8.  Sezon 2022/2023 przynosi jednak Norwidowi wiele zmian. Najpierw aspirujący do najwyższej klasy rozgrywkowej Klub po raz pierwszy w historii zdecydował się zakontraktować zagranicznych zawodników, a teraz… przenosi się na nową halę!

 

Mecz domowy, tym razem nie na Jasnogórskiej

Już w najbliższą sobotę – 15.10.2022 zawodnicy Norwida podejmą zespół SPS Chrobry Głogów. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Gruszkę rozegra drugi domowy mecz, tym razem w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Hala Sportowa Częstochowa to duży, nowoczesny obiekt sportowy, gdzie odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko, organizowane w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych kibiców właśnie na tę halę. Zależy nam na stałym rozwoju i mocno wierzymy, że przeprowadzka na halę przy ulicy Żużlowej będzie kolejnym krokiem, który w perspektywie przybliży nas do awansu — mówi Lesław Walaszczyk, sponsor tytularny Klubu.

Grajmy razem w Hali Sportowej Częstochowa

Zarząd, trenerzy i siatkarze Klubu Sportowego Norwid Częstochowa z ogromną radością zapraszają sympatyków częstochowskiej siatkówki do Hali Sportowej Częstochowa, gdzie już w najbliższą sobotę 15.10.2022 o godzinie 18.30 rozegrają mecz domowy. Bilety na wydarzenie będzie można zakupić w hali bezpośrednio przed meczem oraz na platformie eBilet w cenie 10 zł. Dzieci do lat 15 mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu. Zakupione w hali przy ul. Jasnogórskiej 8 karnety zachowują ważność bez względu na zmianę hali.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *