ŚLADEM NASZYCH PUBLIKACJI / Parking przy ul. Kiedrzyńskiej


Właśnie otrzymaliśmy wyjaśnienia z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej TBS w sprawie parkingu przy ulicy Kiedrzyńskiej w Częstochowie. O sprawie pisaliśmy 6 stycznia 2022 roku. Jak wynika z pisma w działaniach o przyznanie miejsc parkingowych mieszkańców wsparł także ZGM. Mamy nadzieję, że przyniesie to skuteczny efekt.

,,W związku ze sprawą miejsc postojowych w rejonie ulicy Kiedrzyńskiej, Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Częstochowy poinformował spółkę, że parking zlokalizowany na działkach nr 18/11 i 18/12 w obrębie 28B stanowi przedmiot użytkowania wieczystego CSM ,,Nasza Praca”, stąd z wnioskiem o możliwość korzystania z parkingu  mieszkańcy budynków przy ulicy Kiedrzyńskiej 120, 122, 124 powinni wystąpić bezpośrednio do spółdzielni. Z prośbą o umożliwienie parkowania mieszkańcom ww. bloków
do Prezesa CSM ,,NASZA PRACA” – w imieniu lokatorów – wystąpiła już miejska spółka ZGM TBS. Na razie do dyspozycji mieszkańców pozostają ogólnodostępne miejsca postojowe w pasie drogowym ul. Eugeniusza Romera.” – pisze do nas Anna Wojtysiak z ZGM TBS.

List do Redakcji / Nie mamy gdzie parkować – żalą się mieszkańcy ul. Kiedrzyńskiej w Częstochowie

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *