Częstochowscy policjanci wyjaśniają jak doszło do utonięcia przy ul. Wileńskiej w Częstochowie


Policjanci częstochowskiej komendy wyjaśniają przyczyny utonięcia 49-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w rejonie zbiornika wodnego przy ulicy Wileńskiej w Częstochowie. 

Mężczyzna prawdopodobnie utonął w  poniedziałek 14 sierpnia. W tym dniu około godziny 14:00 dyżurny częstochowskiej komendy otrzymał informację, że w zbiorniku przy ulicy Wileńskiej w Częstochowie, na powierzchni wody unosi się ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pracowali częstochowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 49-letniego mężczyzny. Czynności trwały pod nadzorem prokuratora, na wniosek którego wykonana zostanie sekcja zwłok, co pozwoli ustalić dokładne przyczyny zgonu mężczyzny. Dokładne okoliczności tragedii wyjaśnią częstochowscy policjanci.

Niestety pomimo licznych apeli służb oraz ich wytężonej pracy, każdego roku dochodzi do wielu wypadków i tragedii nad wodą.

Utonięcie osoby zawsze niesie za sobą ogromną rozpacz i żal wśród rodziny i bliskich. W większości wypadków nad wodą można uniknąć. Pamiętajmy, że to my w pierwszej kolejności odpowiadamy za bezpieczeństwo nas samych i osób będących pod naszą opieką.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *