Poznaliśmy terminarz Zina IV Ligi, Gr.I


W czwartek, 8.lipca br. w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach, Kierownik Referatu Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Lesław Mazur dokonał losowania zestawu par kolejki inaugurującej rozgrywki Zina IV ligi, w sezonie 2021/2022, uwzględniając wnioski kilku klubów.

W Zina IV Lidze, Gr.I – w sezonie 2021/2022 wystąpi czterech przedstawicieli z regionu częstochowskiego: RKS Raków II Częstochowa, MLKS Znicz Kłobuck, MKS Myszków i beniaminek, GKS Unia Rędziny.

Na inaugurację, która została zaplanowana na weekend (14/15.08.2021), zespoły z naszego regionu zmierzą się z:

MLKS Znicz Kłobuck – LKS Przemsza Siewierz

RKS Raków II Częstochowa – GKS Szombierki Bytom

KS Unia Dąbrowa Górnicza – MKS Myszków

GKS Unia Rędziny – MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice.

Przy czym drużyna Unii Rędziny spotkania w roli gospodarza w sezonie 2021/2022 będzie rozgrywała na stadionie Pogoni Kamyk przy ulicy Szkolnej 3. Obiekt ten ma pojemność 105.miejsc, przy czym 65.miejsc znajduje się pod trybuną krytą.

Terminarz 1.Kolejki Zina IV Ligi, Gr.I:

14/15.08.2021:

MLKS ZNICZ KŁOBUCK – LKS Przemsza Siewierz

KP Warta Zawiercie – LKS Unia Kosztowy Mysłowice

JSP Szczakowianka Jaworzno – KS Rozwój Katowice

LGKS 38′ Podlesianka Katowice – GKS Gwarek Ornontowice

RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA – GKS Szombierki Bytom

KS Unia Dąbrowa Górnicza – MKS Myszków

KS Ruch Radzionków – KS Polonia Łaziska Górne

GKS Unia Rędziny – MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice

Mistrzowie grupy I i II o awans do III ligi rozegrają mecze barażowe. Spadną natomiast zespoły z miejsc 15 i 16, a drużyny z miejsc 14 zagrają baraże o utrzymanie. W przypadku degradacji drużyny ze struktur Śląskiego Związku Piłki Nożnej z III ligi obydwie drużyny z miejsc 14 automatycznie spadną do klasy okręgowej.

Terminarz spotkań Zina IV Ligi, Gr.I ( z uwzględnieniem spotkań drużyn z naszego regionu):

2.Kolejka: 21/22.08.2021 :

KS Polonia Łaziska Górne – GKS Unia Rędziny

MKS Myszków – KS Ruch Radzionków

GKS Gwarek Ornontowice – RKS Raków II Częstochowa

MLKS Znicz Kłobuck – KP Warta Zawiercie

3.Kolejka: 25.08.2021 (środa), g.17:30:

JSP Szczakowianka Jaworzno – MLKS Znicz Kłobuck

RKS Raków II Częstochowa – KS Rozwój Katowice

GKS Unia Rędziny – MKS Myszków

4.Kolejka: 28/29.08.2021:

MKS Myszków – MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice

TS Szombierki Bytom – GKS Unia Rędziny

LKS Unia Kosztowy Mysłowice – RKS Raków II Częstochowa

MLKS Znicz Kłobuck – LGKS 38′ Podlesianka Katowice

5.Kolejka: 4/5.09.2021:

RKS Raków II Częstochowa – MLKS Znicz Kłobuck

GKS Unia Rędziny – GKS Gwarek Ornontowice

KS Polonia Łaziska Górne – MKS Myszków

6.Kolejka: 11/12.09.2021:

LKS Przemsza Siewierz – MKS Myszków

KS Rozwój Katowice – GKS Unia Rędziny

MLKS Znicz Kłobuck – KS Unia Dąbrowa Górnicza

KP Warta Zawiercie – RKS Raków II Częstochowa

7.Kolejka: 18/19.09.2021:

RKS Raków II Częstochowa – JSP Szczakowianka Jaworzno

KS Ruch Radzionków – MLKS Znicz Kłobuck

GKS Unia Rędziny – LKS Unia Kosztowy Mysłowice

MKS Myszków – GKS Szombierki Bytom

8.Kolejka: 25/26.09.2021:

GKS Gwarek Ornontowice – MKS Myszków

MLKS Znicz Kłobuck – GKS Unia Rędziny

LGKS 38′ Podlesianka Katowice – RKS Raków II Częstochowa

9.Kolejka: 2/3.10.2021:

RKS Raków II Częstochowa – LKS Przemsza Siewierz

GKS Unia Rędziny – KP Warta Zawiercie

MKS Myszków – KS Rozwój Katowice

MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice – MLKS Znicz Kłobuck

10.Kolejka: 9/10.10.2021:

LKS Unia Kosztowy Mysłowice – MKS Myszków

MLKS Znicz Kłobuck – KS Polonia Łaziska Górne

JSP Szczakowianka Jaworzno – GKS Unia Rędziny

RKS Raków II Częstochowa – KS Unia Dąbrowa Górnicza

11.Kolejka: 16/17/10.2021:

KS Ruch Radzionków – RKS Raków II Częstochowa

GKS Unia Rędziny – LGKS 38′ Podlesianka Katowice

MKS Myszków – MLKS Znicz Kłobuck

12.Kolejka: 23/24.10.2021:

MLKS Znicz Kłobuck – GKS Szombierki Bytom

KP Warta Zawiercie – MKS Myszków

RKS Raków II Częstochowa – GKS Unia Rędziny

13.Kolejka: 30/31.10.2021:

GKS Unia Rędziny – KS Unia Dąbrowa Górnicza

MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice – RKS Raków II Częstochowa

MKS Myszków – JSP Szczakowianka Jaworzno

GKS Gwarek Ornontowice – MLKS Znicz Kłobuck

14.Kolejka: 6/7.11.2021:

MLKS Znicz Kłobuck – KS Rozwój Katowice

LGKS 38′ Podlesianka Katowice – MKS Myszków

RKS Raków II Częstochowa – KS Polonia Łaziska Górne

KS Ruch Radzionków – GKS Unia Rędziny

15.Kolejka: 13/14.11.2021:

GKS Unia Rędziny – LKS Przemsza Siewierz

MKS Myszków – RKS Raków II Częstochowa

LKS Unia Kosztowy Mysłowice – MLKS Znicz Kłobuck

*Wytłuszczono spotkania derbowe w regionie Częstochowskim

Autor: Przemysław Pindor

Foto: Grzegorz Przygodziński 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *