Sukces bokserów KS „START” na Mistrzostwach Śląska w Knurowie

Mistrzostwa Śląska w boksie odbyły się w dniach 9 marca – 11 marca 2017 roku w Knurowie. Złoty medal, drugi raz z rzędu, w kategorii kadet waga 57 kg zdobył Dawid Turek, który w finale zdecydowanie pokonał zawodnika Dawida Siedleckiego z RMKS Rybnik.

Maciej Małysz w kategorii junior waga 81 kg, po kontrowersyjnym werdykcie sędziów przegrał w finale, mimo znaczącej przewagi na ringu, i tym samym zdobył srebrny medal. Brązowe medale zdobyli: Jakub Motyl kat. kadet waga 60 kg, Mikołaj Chmielewski kat. kadet waga 70kg, Bartosz Kwaśnik kat. junior waga 75 kg.
Srebrny medal w kat. młodzieżowiec, waga 64 kg, zdobył Adam Kwiendacz zawodnik Scouta Częstochowa.
Zawodników do Mistrzostw przygotowali trenerzy: Michał Zalas, Piotr Zyzik i Grzegorz Krawczyk.