Tomasz Walczak nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa!


Występujący w ubiegłym sezonie w drużynie Wisły Płock, 17-letni napastnik Tomasz Walczak został nowym piłkarzem Mistrza Polski, Rakowa Częstochowa. Nowy nabytek “Czerwono – niebieskich” podpisał z klubem umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 roku. Do drużyny Rakowa Częstochowa trafił na zasadzie transferu definitywnego.

Tomasz Walczak to mierzący 192 cm wzrostu napastnik. Jest wychowankiem Legii Warszawa, skąd w 2018 roku trafił do Escoli Varsovia. W lipcu 2021 roku w wieku 15 lat podpisał kontrakt z Wisłą Płock.

W barwach “Nafciarzy” w latach 2021-2023 rozegrał dziewięć spotkań w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz wystąpił w dwóch meczach Fortuna Piłkarskiego Pucharu PolskiTomasz Walczak jest Młodzieżowym Reprezentantem Polski do lat 18. 

Tomasz Walczak jest czwartym, nowym zawodnikiem pozyskanym przez Raków Częstochowa w letnim okienku transferowym. Wcześniej umowy z Mistrzem Polski parafowali: 27-letni pomocnik Maxime Dominguez z Miedzi Legnica, 18-letni pomocnik Dawid Drachal z Miedzi Legnica oraz 30-letni napastnik, Łukasz Zwoliński z gdańskiej Lechii.

Autor: Przemysław Pindor

Foto: RKS Raków Częstochowa/Jakub Ziemianin 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *