Tradycyjny korowód w Gminie Poczesna


Tradycyjnie, jak co roku, organizatorzy zapustowego korowodu przebierańców, czyli społeczność Szkoły Podstawowej w Nieradzie, odwiedzili mieszkańców miejscowości Nierada, Michałów oraz Mazury.

,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, Lecz przez to, kim jest, nie przez to co ma, Lecz przez to czym dzieli się z innymi.”
Św. Jan Paweł II
Tradycyjnie, jak co roku, organizatorzy zapustowego korowodu przebierańców, czyli społeczność Szkoły Podstawowej w Nieradzie, odwiedzili mieszkańców miejscowości Nierada, Michałów oraz Mazury. Wszyscy ciepło przyjęli uczestników, częstując ich pysznymi wypiekami, i dzieląc się dobrocią swojego serca. – Z całego serca dziękujemy za hojne datki na rzecz naszej szkoły, jesteście wspaniałą społecznością, na którą zawsze można liczyć.  Również dziękujemy za wsparcie rodziców oraz dziadków w organizacji i pomocy podczas zabawy karnawałowej, która odbyła się 3 lutego. Dziękujemy naszym darczyńcom za przekazane rzeczy oraz fundusze na rzecz loterii fantowej oraz licytacji, a byli nimi: Joanna i Krzysztof Strzeleccy; Sławomir Chmielarz; Anna i Radosław Szoskowie; Magdalena Rak; Beata i Przemysław Błaszakowie; Agata Górniak; Anna Chudzicka; Liliana Jadczyk;  Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, który prócz przekazania rzeczy na licytację, pokrył również koszty wynajęcia sali wraz z mediami.  Do zobaczenia za rok – informują organizatorzy. 
fot. FB SP Nierada
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *