CKS Budowlani najlepsi

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piasecznie

W rozgrywanych w Płocku zawodach, które były jednocześnie mistrzostwami Polski juniorów młodszych doskonale zaprezentowali się zawodnicy Budowlanych Częstochowa. CKS z dorobkiem 45 punktów wygrał w klasyfikacji klubowej. Na drugim miejscu sklasyfikowano Osową Sień – 29 punktów. Trzecie miejsce zajęła Olimpia Poznań – 26 oczek. W klasyfikacji dziewcząt ponownie najlepsze były częstochowianki. Zwyciężyły z 25 punktami, przed UKS-em Goleniów i Agrosem Chełm. Wśród chłopców nasz zespół tylko o jeden punkt okazał się gorszy od zwycięzców.
Klasyfikacja reprezentantów CKS Budowlani:
Dziewczęta: 2000 m: 2.- Monika Piątek, 40. -Mariola Wawrzak, 3000 m: 8.-Aleksandra Sakowicz, 16.-Karina Ucieklak, 27.-Pamela Glondarska, 36.- Karolina Pilarska, 61.-Adrianna Malina, 77.-Agnieszka Gawłowska.
Chłopcy: 3000 m: 24.-Łukasz Grajcar, 25.-Marcin Czapla, 42.-Mateusz Wierzbicki, 5000 m: 16.- Daniel Woch, 32.-Michał Tajcham, 35.-Dawid Szewczyk, 47.-Mariusz Dąbrowski, 76.-Kamil Mstowski.