Kajetan Kupiec przekazał wieści o swoim stanie zdrowia


Kajetan Kupiec obecnie przeżywa rozbrat z torem. Powodem takiego stanu rzeczy jest upadek, jaki zawodnik Tauron Włókniarza Częstochowa odnotował w czasie V rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Łodzi (12 lipca). W efekcie doznał złamania obojczyka.

W środę (19 lipca) młodzieżowiec „Lwów” dał o sobie znać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poinformował, że aktualnie przechodzi rehabilitację, by jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Leczenie odbywa pod okiem „Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Reha Medica. Tarnów i Nowy Sącz”, któremu składał wyrazy wdzięczności za otrzymaną pomoc. Nie wiadomo jeszcze, kiedy niespełna 18-latek wznowi ściganie, lecz z zamieszczonego wpisu można wywnioskować, że być może nastąpi to już wkrótce.

Oto pełna treść postu, udostępnionego przez Kajetana Kupca na łamach facebook.com:

„Siemka.

Chwile mnie tutaj nie było, a to wszystko za sprawą wypadku, który niestety zakończył się złamaniem obojczyka oraz blachy, która już wcześniej się tam znajdowała.

Obecnie jestem w dobrych rękach, w trakcie rehabilitacji i powrotu do pełnej sprawności, o którą dba Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Reha Medica. Tarnów i Nowy Sącz , za co chciałbym bardzo podziękować.

Dziękuje również wszystkim osobom za wiadomości prywatne oraz wszelką pomoc.

Do zobaczenia za niedługo już na stadionach”.

Norbert Giżyński

Foto. Grzegorz Przygodziński

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *