TRE VOCI – Con Amore


Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to tenorzy, a zarazem artyści nowej generacji. Zespół wystąpi w Częstochowie, w dniu 23.06, w Filharmonii.

Przepełnieni są miłością do ludzi i świata, w którym przede wszystkim króluje muzyka. Na nowo odkrywają oni piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej wzbogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. To pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.
Ich najnowsza trasa koncertowa „CON AMORE” to kompilacja najpiękniejszych utworów o miłości i namiętności. Zabierz ukochaną osobę na koncert i wspólnie dajcie się porwać dźwiękom muzyki filmowej, ponadczasowych hitów w zaskakującej aranżacji takich wielkich przebojów jak: „Hallelujah”, „Besame Mucho”, „Il Mondo” czy „I Don’t Want To Miss A Thing”.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1WZqHkJJDSAXA_J_GObjICJ0HFjh-fjUA?fbclid=IwAR0Ah0oOMXF_BjI0io7MLMwY8sSqXMCBeUjkiNdSxh88SetFoYTeXA5SbOI

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *