HIT ! Kąpiel bobra na dwóch łapach w rzece – niesamowite kolejne nagranie Leśnego Kawalera


Prezentujemy kolejne nagranie częstochowskiego studenta dziennikarstwa Dawida, autora kanału Leśny Kawaler w serwisie YouTube. Nagranie przedstawia kąpiel bobra.

 

,,Dzisiaj mam dla Państwa prawdziwy hit. Nagranie jedno na milion. Niezwykle trudne do zarejestrowania. Przedstawia ono bobra podczas kąpieli w rzece. Scena jest o tyle wyjątkowa, że stoi on na dwóch łapach i szoruje się jak człowiek. Widzę tutaj mnóstwo podobieństw. Widać jak woda paruje, bo jest ciepła. Z resztą ten fakt sprawia, że bóbr się uśmiecha i widać to dokładnie. Na nagranie takiej sceny musiało złożyć się mnóstwo czynników między innymi: odpowiednia wysokość i temperatura wody. Ponadto bóbr musiał zatrzymać się idealnie w miejscu, w którym usytuowałem kamerę. Na szczęście znam go i jego upodobania. Potencjał rzeki i odpowiednie miejsca również.” – pisze do nas Dawid.

Zachęcamy  naszych Czytelników do do odwiedzenia kanału Leśny Kawaler, gdzie Dawid publikuje swoje filmy. Aktualnie jest w trakcie finalizacji kolejnych nagrań. Między innymi młodych wilków, które pierwszy raz w życiu oglądają tamę bobrów. 

źródło: (YouTube Leśny Kawaler).
https://youtu.be/EqWyDe8Eh5M
Link do kanału:
https://youtube.com/@LesnyKawaler

Podziel się:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *