REPREZENTOWALI CZĘSTOCHOWĘ

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta władze Częstochowy podziękowały młodzieżowcom Włókniarza oraz pracownikowi MPK za godne reprezentowanie miasta podczas ogólnopolskich zawodów.

WŁÓKNIARZ

3 października na torze w Gdańsku odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych na żużlu. Po zaciętej rywalizacji najlepszymi zawodnikami okazali się częstochowscy żużlowcy: Artur Czaja, Rafał Malczewski i Hubert Łęgowik. Wychowankowie Lwów zdobyli łącznie 24 punkty i wyprzedzili Unibax Toruń (22) oraz gospodarzy (21).

Warto podkreślić, że klub z Częstochowy jeszcze nigdy w historii nie zdobył złota w MMPPK.

MPK

W dniach 17-18 października, również w Gdańsku, odbył się V Ogólnopolski Konkurs Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

Wśród 63 zawodników z całej Polski, 4 miejsce zdobył kierowca częstochowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Marek Cierniak, który reprezentował nasze miasto wraz z koleżanką Anną Gawron.