Policja i KRUS razem na rzecz bezpieczeństwa rolników


Komendant Miejski Policji w Częstochowie oraz Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie spotkali się w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie. W trakcie spotkania Komendant mł. insp. Dariusz Kiedrzyn oraz reprezentant z ramienia KRUS, podpisali porozumienie o współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa rolników i mieszkańców wsi w powiecie częstochowskim.

W komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji mł. Insp. Dariusza Kiedrzyna z Piotrem Doboszem-Dyrektorem Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem spotkania było wypracowanie i podpisanie porozumienia o bezpieczeństwie pomiędzy częstochowską Policją a Oddziałem Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w zakresie bezpieczeństwa. Obradom towarzyszył szereg uzgodnień regulujących szczegółowo kwestie wzajemnej współpracy w zakresie zwiększenia poczucia szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz zwiększenie świadomości rolników i mieszkańców wsi.

Po wypracowaniu wspólnego stanowiska, dopełnieniem spotkania było podpisanie przez Komendanta Miejskiego Policji oraz Dyrektora Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie. ramienia KRUS odpowiedzialnego za bezpieczeństwo rolników i mieszkańców wsi, porozumienia o współpracy. Szef częstochowskich policjantów zapewnił o pełnej gotowości swoich policjantów do działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa rolników i mieszkańców wsi w powiecie częstochowskim.

 

źródło KMP Częstochowa

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *