W Koniecpolu otworzono nowe przedszkole


8 października 2023 roku nastąpiło uroczyste otwarcie nowego przedszkola w Koniecpolu. Obiekt wybudowano przy znaczącym wsparciu Programu Rządowego Polski Ład. Wniosek Gminy rekomendował Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Poseł Szymon Giżyński. 

Nowe przedszkole to inwestycja, o której mieszkańcy marzyli od kilkunastu lat. Dziś nowoczesny obiekt zastąpił zdegradowany i nienadający się już do użytku budynek Przedszkola nr 2 w Koniecpolu.
Program Polski Ład odmienił oblicze wielu miast i gmin. Dzięki wsparciu rządu Prawa i Sprawiedliwości realizowano i  zrealizowanych jest tysiące inwestycji na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców. Jednym z przedsięwzięć w Gminie Koniecpol jest budowa przedszkola w Koniecpolu, tak długo oczekiwana przez mieszkańców. Gratuluję dobrze napisanego wniosku i tak szybko realizowanej inwestycji. Niech nowy dobrze obiekt służy dzieciom, niech czują się tu jak w domu i rozwijają swoje talenty i umiejętności – powiedział “GCz” Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Poseł Szymon Giżyński.
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *