CZĘSTOCHOWA / Mocno uderzył mężczyznę w twarz. Sprawcę ujęli strażnicy miejscy


Częstochowscy strażnicy miejscy dzięki informacjom od pracowników Straży Miejskiej z referatu ds. monitoringu wizyjnego ujęli sprawcę, który uderzył innego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala, a sprawca musi liczyć się teraz z odpowiedzialnością za swój czyn.

 

W czwartek około godz. 23:54 pracownicy Straży Miejskiej z referatu ds. miejskiego monitoringu wizyjnego zaobserwowali w rejonie Al. NMP i ul. Wilsona grupę 5 osób: trzech mężczyzn i dwie kobiety. Między osobami doszło do sprzeczki. W pewnym momencie jeden mężczyzna uderzył w twarz drugiego mężczyznę. Uderzenie było tak silne, że poszkodowany upadł na chodnik i stracił przytomność. Sprawca w towarzystwie dwóch osób odszedł w kierunku placu Daszyńskiego. Przy poszkodowanym została kobieta. Na pomoc poszkodowanemu ruszył też jeden z kierowców.

Powiadomione patrole Straży Miejskiej szybko zlokalizowały sprawcę. Strażnicy miejscy ujęli mężczyznę po 4 minutach od zdarzenia w rejonie placu Daszyńskiego. Drugi patrol Straży Miejskiej udzielił pomocy przedmedycznej poszkodowanemu do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Sprawca musi teraz liczyć się z odpowiedzialnością prawną za swój czyn.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *