Lider Zina IV Ligi zagra w Świętochłowicach!


W najbliższą sobotę, 30.października br. drużyna Rakowa II Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Śląskiem DEMARKO Świętochłowice w 13.kolejce o mistrzostwo Zina IV Ligi, Gr. I. Początek spotkania o godzinie 11:00 na Stadionie im.Ryszarda Pieca w Świętochłowicach – Lipinach przy ulicy Łagiewnickiej 80.

Podopieczni Tomasza Kuźmy powalczą o 5.wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Częstochowianie wygrali do tej pory dziewięć z rzędu ligowych meczów i są samodzielnym liderem rozgrywek. 

Drugi zespół Rakowa Częstochowa ma na swoim koncie 33.punkty i o pięć “oczek” wyprzedza wicelidera, Ruch Radzionków.

Najbliższy rywal rezerw Rakowa Częstochowa, MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice z dorobkiem zaledwie 10.punktów plasuje się w tabeli na czternastym miejscu.

W ostatniej ligowej serii gier rozegranej przed tygodniem, częstochowianie pokonali przed własną publicznością beniaminka, GKS Unię Rędziny, 3:1. Natomiast świętochłowiczanie przegrali na wyjeździe z innym z beniaminków Zina IV Ligi, Gr. I – LGKS ’38 Podlesianką Katowice, aż 1:4!

Arbitrem głównym spotkania MKS Śląska DEMARKO Świętochłowice z Rakowem II Częstochowa będzie Leszek Lewandowski z Gliwic.

Kadra MKS Śląska DEMARKO Świętochłowice na rundę jesienną sezonu 2021/2022:

Bramkarze: Tomasz Strąk, Patryk Krążyński.

Zawodnicy z pola: Dominik Kwas, Robert Dymowski, Dawid Henisz, Mateusz Kaiser, Nikodem Kokot, Daniel Koniarek (kpt), Adrian Lesik, Adrian Matusiak, Michał Mołas, Jakub Nawrocki, Jakub Rudek, Kamil Swikszcz, Karol Szulc, Damian Wasiak, Rafał Watola, Łukasz Wawrzyniak, Kamil Ściętek, Sebastian Żyłka.

Trener: Sebastian Gawełczyk.

Autor: Przemysław Pindor

Foto: MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *