Raków II Częstochowa pokonał rezerwy Widzewa Łódź

Podopieczni Tomasza Kuźmy mają za sobą rozegrane pierwsze spotkanie towarzyskie podczas przerwy zimowej. Raków II Częstochowa pokonał Widzew II Łódź, 3:1.

Spotkanie lidera trzeciej ligi, grupy trzeciej z…drużyną zajmującą pierwsze miejsce po rundzie jesiennej w Betcris IV Lidze dostarczyło kibicom aż cztery gole. Obydwa zespoły w tym spotkaniu zmarnowały po jednej “jedenastce”.

Gospodarze po dobrym spotkaniu pokonali łodzian, 3:1 a na listę strzelców w drużynie drugiego zespołu Rakowa, wpisali się: Szymon Rygiel (21′), Mateusz Niedziałkowski (34′) oraz Kamil Chiliński (63′). Honorowe trafienie dla gości uzyskał w 68.minucie, Kamil Cybulski.

Kolejny mecz towarzyski drugi zespół Rakowa Częstochowa rozegra w sobotę, 28.stycznia br. Częstochowianie zmierzą się wówczas na wyjeździe z RKS Garbarnią Kraków. Krakowianie to szesnasty zespół po rundzie jesiennej w rozgrywkach eWinner 2.Ligi. W drużynie prowadzonej przez Macieja Musiała od rundy wiosennej obecnego sezonu występuje wypożyczony z Rakowa Częstochowa, bramkarz Xavier Dziekoński. Godzina ani miejsce rozegranie meczu z byłym, jednokrotnym Mistrzem Polski, nie są na razie znane.