,,Dialogi wyobraźni” Małgorzaty Siadlak


Instytut Rozwoju Sztuki i Miejski Dom Kultury w Częstochowie serdecznie zapraszają na wernisaż i wystawę prac Małgorzaty Beaty Siadlak.

Wernisaż odbędzie się 8 czerwca o godz. 17:00 w Salonie Sztuki Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie. Wystawa trwać będzie od 10 do 28 czerwca 2024. To wydarzenie jest okazją do spotkania z twórczością artystki, która od ponad 30 lat aktywnie działa w środowisku kultury Częstochowy.
Małgorzata Beata Siadlak, odznaczona honorową odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” oraz Złotą Odznaką za zasługi dla województwa śląskiego, jest cenioną artystką o imponującym dorobku. Posiada wyższe wykształcenie z zakresu sztuk pięknych i od lat aktywnie działa na rzecz promocji kultury, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 Jej twórczość obejmuje obrazy olejne, szkice, rzeźby oraz wielkoformatowe dzieła, które wyróżniają się nienaganną techniką, lekkością i szczególną wrażliwością w kreowaniu barw.
Podczas wernisażu Małgorzata Beata Siadlak połączy wiele sztuk w jednej przestrzeni – oprócz wystawy jej dzieł malarskich i rzeźb zaprezentowane zostaną również obrazy malowane na jedwabiu. Wydarzenie wzbogaci recital wokalny Artystki, która w środowisku kultury dała się poznać głównie jako śpiewaczka. Ta wielowymiarowa forma sztuki umożliwi gościom nie tylko obcowanie z jej twórczością wizualną, ale również muzyczną, co z pewnością uczyni wernisaż niezapomnianym przeżyciem.
Wernisaż 8 czerwca 2024 r. –  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!
Aby odebrać bezpłatne zaproszenie trzeba skontaktować się na adres: biuro@instytutsztuki.com (w treści podając imię i nazwisko oraz numer kontaktowy) lub telefonicznie na +48 691 43 53 53.
Wystawa otwarta dostępna będzie od 10 do 28 czerwca 2024 w Miejskim Domu Kultury, ul. Łukasińskiego 50/68.
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *