charytatywny koncert


Charytatywny koncert muzyki gospel w Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się w Wielką Sobotę, 20 kwietnia o godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsc (www.koncert.gr8.com). Na głównej scenie filharmonii wystąpią 2 zespoły. Agape z Chorwacji i Emaus z Polski.

Koncert jest finałowym akcentem Chrześcijańskiego Festiwalu Form Artystycznych „HOSANNA 2019”, który co roku gości w progach Filharmonii Częstochowskiej. Już od piątku młodzi artyści z całej Polski będą prezentować swoje talenty, a sobotni, wieczorny koncert jest dobroczynnym akcentem całego wydarzenia. Cieszymy się, że przy podniosłych dźwiękach muzyki możemy w wymierny sposób komuś pomóc. Zbiórkę koordynować będzie Chrześcijańska Służba Charytatywna, a cała kwota przekazana zostanie potrzebującej rodzinie.

Serdecznie zapraszamy w Wielką Sobotę do Filharmonii Częstochowskiej (ul. Wilsona 16) o godz. 19.00. Wejście od godziny 18.30. Przypominamy, że wstęp jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Więcej informacji: www.koncert.gr8.com

Rezerwacja miejsc przez SMS: 692 70 7777 – imię, liczba wejściówek.

r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *