Sukces młodych piłkarzy Rakowa

28 lutego w Hali Polonia obył się II Ogólnopolski Turniej Halowy Trampkarzy “Olimpijczyk CUP 2004”. W zawodach wystartowało 12 drużyn z całej Polski. Ekipy podzielono na dwie grupy po 6 drużyn w każdej.

W pierwszej grupie do półfinału awansował częstochowski Raków oraz GKS Katowice. Z grupy drugiej również na pierwszym miejscu weszła częstochowska drużyna. UKS Olimpijczyk Częstochowa okazał się bezkonkurencyjny, na drugiej pozycji uplasował się GKS Bełchatów. Pierwszy półfinał to zmagania Rakowa Częstochowa oraz GKS-u Bełchatów. Młodzi piłkarze z Częstochowy nie dali żadnych szans bełchatowianinom, zwyciężając 4:1. W drugim półfinale trampkarze Olimpijczyka musieli uznać wyższość swoich kolegów z Katowic ulegając 0:1.
W spotkaniu o jedenaste miejsce druga drużyna Olimpijczyka uległa Stadionowi Śląskiemu Chorzów 0:4. Dziewiąte miejsce wywalczyli piłkarze UKS Blachownia, pokonując MOSM Tychy 2:1. Drugi zespół Rakowa musiał uznać wyższość trampkarzy Górala Żywiec, przegrywając o siódme miejsce 2:3. Piątą pozycje wywalczył Ajaks Częstochowa, pokonując Rodło Opole 3:1. Brązowy medal II Ogólnopolskiego Turnieju Halowego Trampkarzy “Olimpijczyk CUP 2004” wywalczył zespół UKS Olimpijczyk, pokonując o trzecie miejsce drużynę GKS Bełchatów 2:1.
Finał to już popis zawodników częstochowskiego Rakowa. Zdecydowanie okazali się najlepszą drużyną zawodów, w finale pokonali GKS Bełchatów 2:0. Najlepszym strzelcem turnieju został Albert Cieśla 7 goli (Ajaks Częstochowa), najlepszym zawodnikiem Kamil Kasprzyk (UKS Olimpijczyk), a najlepszym bramkarzem Iwo Stelmaszczyk (GSM Katowice).