Gazeta Częstochowska LIVE: MKS Puszcza Niepołomice – RKS Raków Częstochowa

Witam bardzo serdecznie ze Stadionu Cracovii im.Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie już od godziny 17:30 początek spotkania 24.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Puszcza Niepołomice będzie podejmowała Raków Częstochowa. Bardzo serdecznie zapraszamy na śledzenie Tekstowej Relacji LIVE “minuta po minucie”. Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie!

‘ Obydwa zespoły już na boisku. O godzinie 17:30 pierwszy gwizdek arbitra głównego Pana Damian Sylwestrzaka z Wrocławia.

1’ Zabrzmiał pierwszy gwizdek! // Puszcza – Raków 0:0

6′ Strzelał Crnac ale efektownie broni Zych! // Puszcza – Raków 0:0

‘ W zespole gospodarzy od początku meczu na ławce rezerwowych dwóch byłych zawodników Rakowa, Hubert Tomalski i Łukasz Sołowiej

11′ Mamy przerwę w grze, na murawie jest opatrywany Vladan Kovacević

12′  Z bramkarzem Rakowa już wszystko dobrze i gra została wznowiona // Puszcza – Raków 0:0

16′ Na bramkę Puszczy strzelał Otieno ale był to zbyt lekki strzał i spokojnie z nim poradził sobie Zych // Puszcza – Raków 0:0

21’ Czerwoną kartką napomniany Revenco! // Gospodarze od 21.minuty będą grać w 10! // Puszcza – Raków 0:0

26′ Mamy prowadzenie dla Rakowa! Zycha pokonuje Craciun strzałem samobójczym! // Puszcza – Raków 0:1

30′ Dośrodkowanie Tudora w pole karne i piłkę łapie Zych // Puszcza – Raków 0:1

31′ Żółtą kartką napomniany Tudor // Puszcza – Raków 0:1

38′ Mecz toczy się pod całkowite dyktando ekipy Dawida Szwargi. Częstochowianie wcale nie schodzą z połowy gospodarzy // Puszcza – Raków 0:1

45′ Arbiter główny Pan Damian Sylwestrzak z Wrocławia do regulaminowego czasu gry dolicza co najmniej dwie minuty // Puszcza – Raków 0:1

45+2′ Koniec pierwszej części spotkania. Puszcza Niepołomice przegrywa z Rakowem Częstochowa, 0:1 po samobójczym trafieniu Artura Crăciuna.

Wracamy do Państwa po przerwie

‘Kolejne ligowe spotkanie drużyna Rakowa Częstochowa rozegra w najbliższą środę, 13.marca br. O godzinie 18:30 częstochowianie zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce w zaległym spotkaniu drugiej kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Ten mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim Arena Kielce przy ulicy Ściegiennego 8. Bramkarzem Korony Kielce jest wypożyczony do końca obecnego sezonu z częstochowskiego Rakowa, Xavier Dziekoński.

46′ Początek drugiej części spotkania // Puszcza – Raków 0:1

46′ Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Craciuna – Sołowiej a w miejsce Serafina na placu gry pojawił się Siemaszko

47′ Obok bramki Zycha strzelał Kochergin // Puszcza – Raków 0:1

49′ Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymuje Tudor! Obydwa zespoły będą ten mecz kończyły w 10! // Puszcza – Raków 0:1

57’ Główkował Kochergin i piłka trafia w słupek bramki strzeżonej przez wychowanka SI Arki Gdynia! // Puszcza – Raków 0:1

‘ Dzisiejsze spotkanie ogląda 2624 widzów

63′ Niepołomiczanie byli bliscy zdobycia bramki wyrównującej. Obok bramki Kovacevicia uderzał Zapolnik // Puszcza – Raków 0:1

69′ Podwójna zmiana w drużynie Rakowa, boisko opuszczają Crnac i Arsenić a w ich miejsce na placu gry pojawiają się Pestka i Zwoliński // Puszcza – Raków 0:1

71′ Strzela Nowak i piłka odbija się od słupka bramki Zycha! // Puszcza – Raków 0:1

72′ Trzecia zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Drachal a w Jego miejsce na placu gry pojawia się Jean Carlos Silva Rocha // Puszcza – Raków 0:1

74′ Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Stępnia pojawia się Walski // Puszcza – Raków 0:1

78′ 4.zmiana w drużynie gospodarzy, z boiska schodzi Zapolnik a w Jego miejsce pojawia się Majchrzak // Puszcza – Raków 0:1

81′ 5.zmiana w drużynie Puszczy, na boisku pojawia się były zawodnik Rakowa, Tomalski który zmienia Hajdę // Puszcza – Raków 0:1

89′ Zapowiada się bardzo nerwowa końcówka meczu! Piłkarze Puszczy praktycznie nie opuszczają pola karnego Rakowa // Puszcza – Raków 0:1

90′ Rzut karny dla Puszczy! // Puszcza – Raków 0:1

90+1′ Mamy wyrównanie! Kovacevicia pokonuje były zawodnik Rakowa…Łukasz Sołowiej! // Puszcza – Raków 1:1

90+5’ Rzut wolny dla Rakowa sprzed pola karnego Puszczy

Koniec meczu! Puszcza Niepołomice remisuje z Rakowem Częstochowa, 1:1